Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

викладачів кафедри початкової освіти

І с е м е с т р 2021-2022 н.р.

№ п/п

ПІБ викладача

Дисципліна

Дні

проведення

Час

проведення

Місце проведення

1.      

Павлик О.А.

Методика навчання української мови,

Методика інклюзивної освіти,

Сучасні технології навчання мовно-літературної освітньої галузі в початковій школі

Понеділок

13.00 –15.00

404 ауд.

2.      

Онищенко І.В.

Педагогіка початкової освіти,

Корекційна педагогіка,

Теорія та методика виховної роботи

Вівторок (знаменник),

Четвер (чисельник)

14.00–15.20

402 ауд.

3.      

Пруняк В.В.

Сучасна українська мова з практикумом

Понеділок

(чисельник)

14.00–15.20

402 ауд.

4.      

Кравцова І.А.

Основи культури і техніки мовлення,

Дитяча література,

Методика навчання української мови

Вівторок

14.00–15.20

401 ауд.

5.      

Білоконна Н.І.

Каліграфія,

Сучасна українська мова з практикумом,

Актуальні проблеми педагогіки і методики початкової освіти

П’ятниця

12.30–13.50

405 ауд.

6.      

Лисевич О.В.

Музичне мистецтво з методикою навчання,

Образотворче мистецтво з методикою викладання,

Методика навчання інноваційності і креативності молодших школярів,

Методика навчання громадянської та історичної освітньої галузі

Вівторок

(чисельник)

12.30–13.50

320 ауд.

7.      

Кравцова А.О.

Основи природознавства,

Педагогіка початкової освіти (школознавство),

Методика навчання соціальної та здоров’язбережувальної освітньої галузі

Четвер

(чисельник)

12.30–13.50

316 ауд.

8.      

Федорова Л.Г.

Методика навчання технологічної освітньої галузі,

Нові прикладні техніки та технології, Lego технології в НУШ,

Теорія та методика виховної роботи

Вівторок

(чисельник для д.ф.н.;

знаменник для з.ф.н.)

12.30–13.50

309 ауд.

9.      

Дика Н.Д.

Методика навчання математики,

Сучасні технології навчання математичні освітній галузі в початковій школі

Вівторок

12.30–13.50

321 ауд.

10.   

Захарова А.Б.

Методика навчання математики,

Педагогіка початкової освіти (дидактика)

Вівторок

(чисельник),

12.30–13.50

321 ауд.

Методика навчання інформатичної освітньої галузі

Четвер

12.30–13.50

11.   

Лисогор Л.П.

Методика навчання природознавства,

Сучасні технології навчання природничої освітньої галузі в початковій школі

Понеділок

14.00–15.20

316 ауд.

12.   

Баруліна Ю.О.

Математика

Вівторок

(знаменник)

14.00–15.20

Студ. клуб КДПУ

16822
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша