Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

викладачів кафедри початкової освіти

ІІ с е м е с т р 2021-2022 н.р.

№ п/п

ПІБ викладача

Дисципліна

Дні

проведення

Час

проведення

Місце проведення

1.      

Павлик

О.А.

Методика навчання української мови,

Методика інклюзивної освіти,

Сучасні технології навчання мовно-літературної освітньої галузі в початковій школі

Понеділок

14.00–15.20

404

2.      

Баруліна Ю.О.

Математика

Вівторок

(знаменник)

14.00–15.20

Каб. проректора з науково-педагогічної роботи КДПУ

3.      

Білоконна Н.І.

Каліграфія,

Теорія і практика формування емоційного інтелекту в учнів ПШ

Методика навчання російської мови

Четвер

(чисельник)

14.00–15.20

405 ауд.

4.      

Дика Н.Д.

Методика навчання математики,

Сучасні технології навчання математичні освітній галузі в початковій школі,

Технології дистанційного та змішаного навчання у ПШ

Четвер

14.00–15.20

321 ауд.

5.      

Захарова

А.Б.

Математика,

Педагогіка початкової освіти (дидактика, пед.технології)

Методика навчання інформатичної освітньої галузі

П’ятниця

14.00–15.20

321 ауд.

6.      

Кравцова А.О.

Основи природознавства,

Школознавство,

Методика навчання соціальної та здоров’язбережувальної освітньої галузі

Понеділок

(чисельник)

14.00–15.20

316 ауд.

7.      

Кравцова

І.А.

Дитяча література,

Методика навчання мовно-літературної освітньої галузі

Вівторок

14.00–15.20

401 ауд.

8.      

Лисевич

О.В.

Музичне мистецтво з методикою навчання,

Образотворче мистецтво з методикою викладання,

Методика навчання інноваційності і креативності молодших школярів,

Методика навчання громадянської та історичної освітньої галузі,

Мистецтво та технології в ПО,

СУМ з практикумом

П’ятниця

14.00–15.20

320 ауд.

9.      

Лисогор

Л.П.

Методика навчання природознавства,

Сучасні технології навчання природничої освітньої галузі в початковій школі

Середа

(знаменник)

14.00–15.20

316 ауд.

10.   

Онищенко І.В.

Педагогіка початкової освіти,

Педагогіка початкової освіти (теорія виховання, історія педагогіки),

СУМ з практикумом

Четвер

14.00–15.20

402 ауд.

11.   

Пруняк

В.В.

Сучасна українська мова з практикумом

Середа

(знаменник)

14.00–15.20

402 ауд.

12.   

Федорова Л.Г.

Методика навчання технологічної освітньої галузі

Понеділок

14.00–15.20

309 ауд.

                                                                               Зав. кафедри                                     Олена Павлик

 

18216
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31