Кафедра початкової освіти

на 2020-2021н. р.

З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Керівник: к. пед. н., доц. Павлик Олена Анатоліївна

1. Розвиток усного мовлення учнів молодшого шкільного віку на уроках словесності засобом мобільних технологій.

2.Розвиток інноваційності як ключової компетентності молодшого школяра на уроках української мови.

3. Формування соціальної компетентності молодших школярів на уроках літературного читання засобом технології «Щоденні 5».

4.Формування громадянської компетентності молодших школярів на уроках літературного читання засобом гейміфікації.

5. Формування громадянської компетентності молодших школярів на уроках української мови засобом інтеграції.

6. Дидактичні умови використання кооперативних форм навчальної діяльності на уроках розвитку зв’язного мовлення.

7. Доповнена реальність як засіб навчання мови й мовлення молодших школярів.

8. Реалізація діяльнісного підходу у навчанні мови й мовлення молодших школярів.

9. Формування інформаційної компетентності молодших школярів на уроках мовно-літературної галузі засобами хмарних технологій.

10. Педагогічні умови використання інформаційно-комунікаційних технологій як засобу розвитку творчої мовної особистості молодшого школяра.

11. Дидактичні умови становлення творчої особистості молодшого школяра засобом інтернет-сервісів.

12. Розвиток писемного мовлення учнів 2 (3, 4) класу на основі інтеграції видів діяльності (клас на вибір).

13. Розвиток мовлення молодших школярів засобом віртуальних екскурсій (подорожей).

14. Формування наскрізного вміння ефективно спілкуватися на уроках словесності у початковій школі.1

5. Розвиток монологічного мовлення школярів на уроках української мови засобом технології ТРВЗ.

16.Навчання взаємодіяти письмово третьокласників засобом інтегрованого навчання.

17.Удосконалення комунікативно-мовленнєвих умінь молодших школярів засобами наративних технологій.