Кафедра початкової освіти

ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ

на 2020-2021 н. р.

Керівник: к. філол. н., доц. Онищенко Ірина Володимирівна

• Формування інформаційної компетентності молодших школярів засобом технології web-квест.
  • Формування культури академічної доброчесності молодших школярів в освітньому процесі Нової української школи.
  • Формування морально-етичних цінностей молодших школярів засобом групової технології.
  • Формування мотивації учіння молодших школярів засобами мобільних технологій.
  • Формування інформаційної культури молодших школярів засобом технології BYOD.
  • Формування інтелектуальної культури молодших школярів засобом творчих завдань.
  • Формування відповідального ставлення молодших школярів до навчання засобом проектної технології.
  • Формування громадянської компетентності молодших школярів в освітньому середовищі Нової української школи.
  • Формування культури мислення молодших школярів на уроках мовно-літературної галузі.
  • Формування інтересу до навчання в молодших школярів засобом творчих ігор у контексті вимог Нової української школи.
  • Формування критичного мислення молодших школярів засобом групової технології.
  • Формування дослідницьких умінь молодших школярів засобом проектної технології.
  • Розвиток творчого мислення молодших школярів засобом технології BYOD.
  • Розвиток творчої активності молодших школярів засобом технології ТРВЗ.
  • Розвиток образного мислення молодших школярів на уроках мовно-літературної галузі засобом творчих ігор.
  • Розвиток соціальної компетентності молодших школярів засобом групової технології.
  • Використання технології РАФТ в освітньому процесі Нової української школи як засобу формування критичного мислення молодших школярів.
  • Інформаційно-комунікаційні технології як засіб формування медіакомпетентності молодших школярів.
  • Інтегроване навчання як засіб активізації пізнавальної діяльності молодших школярів.
  • Виховання толерантності в молодших школярів засобом ігрової діяльності в освітньому процесі початкової школи.