Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ З ПЕДАГОГІКИ

на 2020-2021н.р.

(для студентів денного та заочного відділення)

Кравцова А.О.

• Розвиток творчих здібностей учнів початкових класів засобами ігрових технологій.
  • Формування культури поведінки учнів початкових класів засобами ігрових ситуацій.
  • Формування екологічної культури молодших школярів під впливом екскурсій у природу.
  • Формування толерантності в учнів 3 класів під час ранкових зустрічей.
  • Розвиток творчих здібностей учнів 4 класів засобами родинних свят.
  • Формування національної свідомості молодших школярів.
  • Шляхи успішної адаптації першокласників до навчання у школі засобами рольових ігор.
  • Особливості формування економічної грамотності учнів початкових класів засобами ігрових ситуацій.
  • Особливості організації позакласної роботи в 3 класах як засіб формування екологічної культури молодших школярів.
  • Формування культури поведінки учнів початкових класів засобами використання освітнього середовища.
  • Розвиток демократичних цінностей молодших школярів під впливом виховних годин.
  • Формування в учнів початкових класів взаємоповаги і справедливості в освітньому середовищі.