Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ТЕМИ

кваліфікаційних завдань 2020 / 21 навч. рік

(науков. керівник - Н.І.Білоконна, кандидат педагогічних наук, доцент)

• Художні твори як засіб формування емоційно-чуттєвого досвіду молодших школярів.
  • Удосконалення мовленнєвих навичок учнів 1-2 класів засобом інтерактивних методів навчання.
  • Виховання толерантності молодших школярів засобом художніх творів.
  • Партнерська взаємодія у освітньому процесі Нової української школи як чинник розвитку емоційного інтелекту молодших школярів.
  • Розвиток міжособистісного емоційного інтелекту молодших школярів у процесі реалізації змістової лінії «Читаємо».
  • Формування стійкої мотивації учнів до вивчення рідної мови засобом вітагенного навчання.
  • Зміст художніх творів як засіб формування рефлексивного досвіду учнів 2(3) класу.
  • Лінгвістичні словники як засіб засвоєння теми «Слово» учнями 2(3) класу у процесі реалізації змістової лінії «Досліджуємо мовні явища».
  • «Стіна слів» як засіб розвитку мовленнєвих умінь учнів 3 класу.
  • Дидактична гра як засіб формування навичок взаємодії учнів у період навчання грамоти.
  • Групова робота на уроках української мови як засіб формування комунікативної компетентності учнів Нової української школи.
  • Цеглинки LEGO як ефективний засіб засвоєння молодшими школярами української мови.
  • Дослідження частин мови учнями 2 (3) класу засобом вправ з розвитку критичного мислення.