Кафедра початкової освіти

Тематика курсових робіт

з Методики навчання математики

на 2021–2022 н.р.

Викладач: к. пед. н., ст. викладач Дика Н.Д.

1. Формування здатності моделювати процеси і ситуації з повсякденного життя учнів початкової школи засобами нестандартних задач (2 клас).
  2. Реалізація компетентнісного підходу у навчанні математики в оновлених підручниках для початкової школи.
  3. Розвиток мотиваційної спрямованості учнів початкової школи на уроках математики засобами ігрової діяльності.
  4. Розвиток критичного мислення в учнів початкової школи на кроках математики у процесі формування вмінь розв'язування складених задач логічного характеру (4 клас).
  5. Диференційований підхід у навчанні математики як умова розвитку пізнавальної активності учнів початкової школи.
  6. Формування в учнів початкової школи вмінь розв'язування складених задач алгебраїчним методом.
  7. Формування вмінь учнів початкової школи розв'язувати типові задачі з пропорційними величинами (3–4 класи).
  8. Формування пізнавальної активності учнів початкової школи на уроках математики засобами Google-сервісів.
  9. Використання інтелект-карт на уроках математики в початковій школі як засіб формування логічного мислення учнів.
  10. Lego-технологія як засіб формування критичного мислення учнів початкової школи на уроках математики.
  11. Розвиток уміння учнів початкової школи здійснювати дослідження засобами STEM-технології на матеріалі математичного змісту.
  12. Формування вміння учнів початкової школи аналізувати інформацію засобами ІКТ на уроках математики.
  13. Формування дослідницьких умінь учнів початкової школи засобом проектної технології на уроках математики.
  14. Використання технології "Щоденні 3" задля формування математичної компетентності молодших школярів.
  15. Значення наочних посібників у формуванні вмінь працювати з інформацією на уроках математики в початковій школі.
  16. Формування вмінь молодших школярів працювати з геометричним матеріалом у процесі розв'язування задач на конструювання площинних та об'ємних геометричних фігур.
  17. Самостійна робота на уроках математики як чинник розвитку пізнавальної активності учнів початкової школи.