Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

Тематика курсових робіт на 2021-2022 н.р.

“Методика навчання математики”     к.п.н., ст.викладач Г.Б. Захарова

1. Вибір методів навчання на уроках математики при вивченні частин і дробів.
  2. Використання методичних прийомів у процесі навчання учнів розв’язувати сюжетні задачі у 3-4 класах.
  3. Використання методу проектів на уроках математики в початковій школі.
  4. Використання нестандартних завдань на уроках математики в початковій школі для стимулювання пізнавальних інтересів школярів в умовах реалізації концепції НУШ.
  5. Впровадження технології «Щоденні3» у формуванні творчої особистості молодшого школяра
  6. Інтегрований підхід у навчанні математики у початкових класах НУШ.
  7. Методика вивчення об’ємних геометричних фігур.
  8. Методика навчання першокласників розв’язанню простих задач.
  9. Методика проведення уроків математики в дочисловий період в умовах реалізації концепції НУШ.
  10. Методика розв’язування задач на рух в початкових класах.
  11. Методика розв’язування складених задач з пропорційними величинами.
  12. Методичне забезпечення вивчення нумерації у початковому курсі математики.
  13. Методичні основи формування геометричних понять в учнів початкових класів в умовах реалізації концепції НУШ.
  14. Наступність та перспективність у формуванні математичних уявлень і понять дошкільників та першокласників.
  15. Наступність у формуванні предметної математичної компетентності в початковій та базовій середній освіті.
  16. Організація самостійної роботи з учнями початкових класів на уроках математики.
  17. Розвиток логічного мислення молодших школярів на уроках математики.
  18. Розвиток мислення учнів при вивченні геометричного матеріалу в початковій школі.
  19. Роль дидактичних ігор в активізації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики.
  20. Система самостійних робіт при формуванні поняття числової рівності і нерівності.
  21. Формування геометричного складника предметної математичної компетентності в учнів початкової школи.
  22. Формування логічного складника предметної математичної компетентності в учнів початкової школи.
  23. Формування просторових уявлень молодших школярів.