Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ

З ДИСЦИПЛІНИ «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ»

на 2021-2022 н. р.

Керівник: к. пед. н., ст. викладач Баруліна Юлія Олександрівна

1. Формування мотиваційної спрямованості молодшого школяра до вивчення математики засобами Web-квестів.
  2. Формування екологічної свідомості в учнів початкової школи за допомогою сюжетних задач.
  3. Формування дослідницьких умінь молодших школярів на уроках математики засобом проектної технології.
  4. Наступність між дошкіллям і початковою освітою у формуванні математичної компетентності.
  5. Формування вміння розв’язувати комбінаторні задачі в початковому курсі математики як засіб розвитку логічного мислення учнів.
  6. Формування та розвиток вмінь ділення з остачею в учнів 3 класу.
  7. Методика формування уявлень про масу тіл в початковому курсі математики.
  8. Формування вмінь вимірювати та обчислювати площі фігур в учнів початкової школи.
  9. Методика вивчення периметру многокутників у початковому курсі математики.
  10. Формування вмінь будувати інтелект-карту як засобу наочного сприйняття та узагальнення навчального матеріалу на уроках математики в початковій школі.
  11. Змістова лінія «Робота з даними» як пропедевтика економічних здібностей учнів початкової школи.
  12. Формування та розвиток вмінь учнів початкової школи розв’язувати основні види задач на рух.
  13. Формування та розвиток вмінь учнів початкової школи розв’язувати сюжетні задачі за допомогою складання виразів.
  14. Формування креслярських умінь і навичок молодших школярів як складова частина геометричної компетентності.
  15. Формування вміння розв’язувати задачі геометричного змісту на уроках математики у 4 класі.