Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ З ПЕДАГОГІКИ

на 2021-2022н.р.

(для студентів денного та заочного відділення)

Науковий керівник: к.п.н. Кравцова А.О.

1. Дистанційне навчання як засіб розвитку самостійної пізнавальної діяльності молодших школярів.
  2. Формування морально-етичних цінностей в учнів початкової школи засобами дидактичних ігор.
  3. Реалізація педагогіки партнерства як засобу успішної соціалізації молодших школярів в умовах Нової української школи.
  4. Формування «Я-концепції» у молодших школярів в умовах  освітнього середовища початкової ланки освіти.
  5. Використання медіа технологій в початковій школі як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів.
  6. Розвиток творчих здібностей учнів початкових класів засобами ігрових технологій.
  7. Розвиток емоційного інтелекту як основи формування позитивного ставлення молодших школярів до навчання.
  8. Формування творчої активності учнів засобами інноваційних технологій.
  9. Роль особистісних якостей педагога у становленні успішної особистості молодшого школяра.
  10. Формування естетичної культури молодших школярів у системі позакласної виховної роботи.
  11. Формування толерантності учнів початкової школи як засобу профілактики булінгу в умовах освітнього середовища.
  12. Формування культури поведінки учнів початкових класів засобами ігрових ситуацій.
  13. Формування екологічної культури молодших школярів під впливом екскурсій у природу.
  14. Формування толерантності в учнів початкової школи під час ранкових зустрічей.
  15. Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами родинних свят.
  16. Формування національної свідомості молодших школярів.
  17. Шляхи успішної адаптації першокласників до навчання у школі засобами рольових ігор.
  18. Особливості формування економічної грамотності учнів початкових класів засобами ігрових ситуацій.
  19. Особливості організації позакласної роботи в початковій школі як засобу формування екологічної культури молодших школярів.
  20. Формування культури поведінки учнів початкових класів засобами використання освітнього середовища.
  21. Розвиток демократичних цінностей молодших школярів під впливом виховних годин.
  22. Формування в учнів початкових класів взаємоповаги і справедливості в освітньому середовищі.