Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ З МЕТОДИКИ ПРИРОДОЗНАВСТВА

на 2021-2022н.р.

(для студентів денного та заочного відділення)

Кравцова А.О.

1. Психолого-педагогічні умови активізації навчальної діяльності молодших школярів на уроках природознавства.
  2. Розвиток пізнавальних інтересів молодших школярів шляхом ігрової діяльності при вивченні інтегрованого курсу «Я досліджую світ».
  3. Формування ціннісного ставлення молодших школярів до природи засобами мистецтв.
  4. Розвиток критичного мислення учнів на уроках природознавства засобами ігрових технологій.
  5. Формування морально-етичних цінностей в учнів початкової школи засобами спостережень.
  6. Формування загальних уявлень про навколишній світ в учнів початкової школи засобами екскурсій.
  7. Формування екологічної компетентності в учнів початкових класів засобами проектних технологій.
  8. Естетичне виховання учнів початкової школи на уроках природознавства при вивченні інтегрованого курсу «Я досліджую світ».
  9. Становлення природоохоронної поведінки в учнів початкової школи засобами інформаційних технологій.
  10. Формування природничої компетентності в учнів початкової школи в умовах дистанційного навчання засобами ІКТ.