Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ

на 2022-2023 н. р.

Керівник: к.п.н. Захарова Г.Б.

1. Web-квест в освітньому процесі Нової української школи як засіб розвитку творчого мислення молодших школярів.
  2. Використання web-орієнтованих і мультимедійних технологій у формуванні соціальної компетентності молодших школярів.
  3. Використання додатків Google для підтримки дистанційного навчання учнів початкової школи.
  4. Використання ІКТ в процесі розвитку пізнавальної мотивації молодших школярів в умовах змішаного навчання.
  5. Використання технології портфоліо в початковій школі.
  6. Використання формувального оцінювання в початковій школі.
  7. Інтегроване навчання молодших школярів в умовах Нової української школи
  8. Інтелект-карти як засіб інтенсифікації навчального процесу у початковій школі.
  9. Методика «Storytelling» як засіб формування комунікативної компетентності здобувачів освіти.
  10. Нетрадиційні форми організації виховного процесу в сучасній початковій школі.
  11. Особливості організації освітнього процесу учнів початкової школи із застосуванням технологій дистанційного навчання.
  12. Педагогічні проблеми шкільного булінгу в початковій ланці освіти.
  13. Розвиток творчих здібностей учнів початкової школи засобами Lego-конструювання.
  14. Роль педагогіки партнерства у формуванні соціальної компетентності у здобувачів початкової освіти.
  15. Сутність та зміст економічного виховання учнів початкової школи.
  16. Сучасні технології навчання як ефективний засіб розвитку творчих здібностей учнів початкових класів.
  17. Фомування самостійності учнів молодшого шкільного віку.
  18. Форми вербального оцінювання в початковій школі.
  19. Формування контрольно-оцінювальної діяльності молодших школярів у процесі становлення навчальної діяльності.
  20. Формування креативного мислення молодших школярів засобами дидактичної гри у процесі навчання.
  21. Формування національної самосвідомості школярів в освітньому середовищі нової початкової школи.
  22. Формування підприємливості  та фінансової  грамотності молодших школярів
  23. Формування самоконтролю  учнів початкової школи.
  24. Формування  інформаційно-комунікаційної  компетентності молодших школярів.
19224