Кафедра початкової освіти

ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ

на 2022-2023 н. р.

Керівник: к. філол. н., доц. Онищенко Ірина Володимирівна

1. Формування морально-етичних цінностей молодших школярів засобами театралізації.
  2. Формування навичок етикетного спілкування в учнів початкової школи засобами ігрових технологій.
  3. Педагогічні умови формування ініціативності в учнів початкової школи засобами проєктної діяльності.
  4. Адаптація молодших школярів до умов навчання в умовах Нової української школи.
  5. Виховання толерантності в молодших школярів засобами ігрових технологій.
  6. Шляхи впровадження педагогіки партнерства в Новій українській початковій школі.
  7. Виховання морально-етичних почуттів у молодших школярів засобами літературної спадщини В. О. Сухомлинського.
  8. Творчі проекти як засіб формування лідерських якостей учнів початкової школи.
  9. Формування громадянської відповідальності учнів початкової школи в умовах Нової української школи.
  10. Театральне мистецтво як засіб формування творчої особистості молодшого школяра.
  11. Формування національної свідомості молодших школярів засобами усної народної творчості.
  12. Формування культури поведінки молодших школярів засобами етнопедагогіки.
  13. Використання українських народних традицій як засобу національно-патріотичного виховання молодших школярів.
  14. Розвиток соціальної компетентності молодших школярів засобом технології кооперативного навчання.
  15. Виховання патріотичних почуттів молодших школярів засобами народної педагогіки.
  16. Індивідуальні завдання як засіб формування естетичної культури молодших школярів.
  17. Формування мотивації учіння молодших школярів в умовах iнфoрмaцiйнo-oсвiтнього сeрeдoвища Нової української початкової школи.
  18. Формування інтелектуальної культури молодших школярів засобом технології ТРВЗ.
  19. Формування морально-етичних цінностей молодших школярів засобами етнопедагогіки.
  20. Профілактика девіантної поведінки молодших школярів в освітньому середовищі початкової школи.
19226