Кафедра початкової освіти

Тематика курсових робіт

з Методики навчання математики

на 2022–2023 н.р.

Викладач: к. пед. н., доцент Дика Н.Д.

1. Формування дослідницьких умінь учнів початкової школи на уроках математики засобами STEM-технології.
  2. Формування здатності моделювати процеси і ситуації з повсякденного життя учнів початкової школи засобами нестандартних задач (4 клас).
  3. Розвиток критичного мислення в учнів початкової школи на кроках математики у процесі формування вмінь розв'язування складених задач логічного характеру (4 клас).
  4. Формування в учнів початкової школи вмінь розв'язування складених задач алгебраїчним методом.
  5. Формування вмінь учнів початкової школи розв'язувати типові задачі з пропорційними величинами (3–4 класи).
  6. Формування пізнавальної активності учнів початкової школи на уроках математики засобами Google-сервісів.
  7. Використання інтелект-карт на уроках математики в початковій школі як засіб формування логічного мислення учнів (2 клас).
  8. Формування здатності міркувати логічно в учнів початкової школи на уроках математики засобом Lego-технології.
  9. Формування вміння учнів початкової школи аналізувати інформацію засобами ІКТ на уроках математики.
  10. Формування у здобувачів освіти досвіду використання математичних знань засобом проектної технології.
  11. Формування вмінь молодших школярів працювати з геометричним матеріалом у процесі розв'язування задач на конструювання площинних та об'ємних геометричних фігур.
  12. Самостійна робота на уроках математики як чинник розвитку пізнавальної активності учнів початкової школи.
19231