Кафедра початкової освіти

ТЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

на 2022-2023 н. р.

Керівник: к. філол. н., доц. Онищенко Ірина Володимирівна

1. Формування інформаційної компетентності молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобами Google-сервісів.
  2. Використання мобільного додатку Kahoot на уроках мовно-літературної освітньої галузі як засобу формування мотивації учіння молодших школярів.
  3. Творчі проекти як засіб формування дослідницьких умінь молодших школярів в освітньому середовищі Нової української школи.
  4. Формування культури мислення молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобами цифрових інструментів.
  5. Використання додатків Google на уроках мовно-літературної освітньої галузі як засобу налагодження взаємодії між учасниками освітнього процесу.
  6. Формування інформаційної культури молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобами технологій доповненої реальності.
  7. Диференційовані завдання як засіб підвищення навчальних можливостей учнів початкової школи на уроках мовно-літературної освітньої галузі.
  8. Формування інтелектуальних умінь молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобом інтелект-карт.
  9. Формування лідерських якостей молодших школярів засобами учнівського самоврядування.
  10. Використання LEGO-технології на уроках у початковій школі як засобу розвитку пізнавальної активності молодших школярів.
  11. Формування культури академічної доброчесності молодших школярів в освітньому процесі Нової української школи.
  • Формування мотивації учіння молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобами електронних освітніх ресурсів.
  1. Дидактичні умови становлення творчої особистості молодшого школяра засобами інтернет-сервісів.
  • Розвиток емоційного інтелекту молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобами інтерактивних технологій.
  1. Проектна діяльність на уроках у початковій школі як засіб розвитку творчого мислення молодших школярів.
19241