Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ТЕМАТИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ (2022-2023н.р.)

Науковий керівник: доц. Лисевич О.В.

1. Формування творчої особистості молодшого школяра в інтегрованій художньої діяльності на уроках мистецтва.
  2. Формування в учнів початкової школи уявлень про об’єкти та явища навколишньої дійсності на уроках «ЯДС».
  3. Формування творчої особистості в інтегрованій художньої діяльності молодшого школяра
  4. Розвиток креативності молодших школярів в образотворчої діяльності на уроках мистецтва
  5. Формування образного мислення школярів засобами образотворчого мистецтва на інтегрованих уроках
  6. Організація  педагогічної взаємодії з молодшими школярами в умовах дистанційного навчання.
  7. Розвиток творчих здібностей учнів початкової школи на уроках мистецтва.
  8. Використання дидактичних ігор на уроках мистецтва у початковій школі.
  9. Формування культури спілкування молодших школярів на інтегрованих уроках.
  10. Формування громадянської компетентності у системі позакласної роботи учнів нової української школи.
  11. Формування пізнавальних інтересів в учнів молодшого шкільного віку на інтегрованих уроках.
  12. Педагогічні умови формування основ патріотичної культури дітей молодшого шкільного віку на інтегрованих уроках.
  13. Розвиток емоційного інтелекту учнів молодшого шкільного віку на уроках мистецтва.
  14. Узагальнення і систематизація знань з «ЯДС» учнів початкової школи засобами сучасних інформаційних технологій
  15. Особливості інтеграції змісту мистецької освітньої галузі у навчанні молодших школярів
  16. Використання методу проєктів на уроках «ЯДС» у початковій школі як засобу формування пізнавального інтересу молодших школярів.
  17. Реалізація діяльнісного підходу у процесі навчання «ЯДС» у початковій школі.
  18. Розвиток емоційного інтелекту молодших школярів засобами арт-терапії
  19. Формування пізнавальної самостійності молодших школярів на уроках мистецтва.
  20. Формування художньо-естетичної культури молодших школярів у процесі декоративно-прикладної діяльності.
  21. Особливості адаптації та модифікації змісту навчального матеріалу для дітей з особливими освітніми потребами.
  22. Формування естетичного світосприймання у молодшого школяра на уроках мистецтва.
  23. Розвиток творчих здібностей молодших школярів у процесі ігрової діяльності на уроках мистецтва.
19243