Кафедра початкової освіти

на 2022-2023н. р.

З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Керівник: к. пед. н., доц. Павлик Олена Анатоліївна

1. Розвиток усного (писемного) мовлення учнів 2 (3, 4) класу на уроках української мови засобом мобільних технологій.
  2. Розвиток ключової комунікативної компетентності молодших школярів на уроках української мови засобом театралізації.
  3. Формування комунікативних умінь молодших школярів на уроках української мови засобом інтеграції.
  4. Формування творчої особистості молодших школярів на уроках розвитку зв’язного мовлення.
  5. Формування комунікативної компетентності молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобами текстів нової природи.
  6. Розвиток мовної особистості молодшого школяра засобом інформаційно-комунікаційних технологій.
  7. Формування критичного мислення молодших школярів на уроках української мови засобом google-сервісів.
  8. Розвиток писемного мовлення учнів 2 (3, 4) класу на основі інтеграції видів діяльності.
  9. Розвиток мовлення молодших школярів засобом віртуальних екскурсій (подорожей).
  10. Формування наскрізного вміння ефективно спілкуватися на уроках української мови у початковій школі в умовах інклюзивного класу.
  11. Розвиток монологічного мовлення школярів на уроках української мови засобом технології ТРВЗ.
  12. Навчання взаємодіяти письмово молодших школярів засобом цифрових технологій.
  13. Удосконалення комунікативно-мовленнєвих умінь молодших школярів засобом інтегрованого навчання.
  14. Онлайн інструменти як засіб розвитку мовлення молодших школярів в умовах змішаного навчання.
  15. Розвиток образного мислення молодших школярів засобом інтегрованого навчання.
  16. Творчі проєкти як засіб розвитку зв’язного мовлення молодших школярів.
  17. Технології електронного навчання як засіб формування мотивації до вивчення української мови.
  18. Комплексний підхід до подолання труднощів писемного (усного) мовлення молодших школярів.
  19. Створення відеоблогу на уроках української мови як засіб формування ключової комунікативної компетентності молодших школярів.
  20. YouTube як засіб розвитку усного мовлення молодших школярів.
  21. Розвиток мовленнєво-творчих здібностей молодших школярів у процесі роботи над коміксами.
  22. Розвиток мовлення молодших школярів під час дистанційного (змішаного) навчання.
  23. Навчання ненасильницькому спілкуванню молодших школярів засобом веб-квестів.
  24. Розвиток комунікативних умінь молодших школярів у процесі командної роботина уроках мовно-літературної освітньої галузі,
  25. Віртуальна (доповнена) реальність як засіб розвитку мовлення молодших школярів.
19245