Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

Тематика курсових робіт на 2019-20 навч. рік (наук. кер.: к.ф.н., доцент Пруняк В.В.

1. Вивчення елементів пунктуації на уроках української мови в 4 класі.
  2. Типові порушення лексичних норм у мовленні учнів 3 класу та методи їх усунення.
  3. Формування комунікативно-мовленнєвих умінь під час вивчення речення і тексту в 4 класі.
  4. Формування уміння самостійно складати власні висловлювання залежно від різних комунікативних завдань в 4 класі.
  5. Формування вміння будувати творчий переказ у 4 класі.
  6. Використання ситуативно-рольових вправ і завдань як засіб реалізації соціокультурної змістової лінії на уроках української мови в 4 класі.
  7. Методика розвитку писемної мовленнєвої діяльності учнів 4 класу.
  8. Комплексний підхід до розвитку вміння будувати розповіді, описи і міркування в 4 класі.
  9. Шляхи реалізації мовленнєвої змістової лінії під час вивчення теми «Прикметник» в 4 класі.
  10. Методика формування вмінь виконувати мисленнєві операції і практичні дії на уроках української мови у 3 класі як засіб реалізації діяльнісної змістової лінії.
  11. Формування в учнів 4 класу вмінь виконання соціальних ролей, спілкування з представниками різних вікових груп і статусів як засіб реалізації соціокультурної змістової лінії.
  12. Формування навчально-інформаційних умінь і навичок учнів 4 класу на уроках словесності під час навчального спілкування як засіб реалізації діяльнісної змістової лінії.
  13. Робота над побудовою, поширенням і перебудовою речень як засіб формування комунікативно-творчої особистості учня 4 класу.
  14. Формування в учнів 3 класу умінь здійснювати самоперевірку і редагування власних писемних висловлювань.
  15. Розвиток комунікативно-мовленнєвих умінь учнів 4 класу під час вивчення теми «Іменник».
  16. Розвиток комунікативно-мовленнєвих умінь учнів 4 класу під час вивчення теми «Займенник».
  17. Розвиток аудіативних умінь в учнів 3 класу.
  18. Формування текстологічних і текстотворчих умінь на уроках читання в 4 класі.
  19. Удосконалення культури мовлення учнів 4 класу під час вивчення ними частин мови.
  20. Методика навчання морфемних і словотворчих умінь учнів 3 класу.
  21. Вивчення теми «Склад і складоподіл» і початковій школі.