Кафедра початкової освіти

ТЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

на 2019-2020 н. р.

Керівник: к. філол. н., доц. Онищенко Ірина Володимирівна

1. Використання інформаційно-комп`ютерних технологій на уроках у початковій школі як засобу розвитку творчих здібностей молодших школярів.
  2. Формування мотивації учіння молодших школярів на уроках мовно-літературної галузі засобами мобільних технологій.
  3. Розвиток творчого мислення молодших школярів на уроках мовно-літературної галузі засобами веб-квестів.
  4. Формування творчої активності молодших школярів на уроках української мови в умовах дитиноцентризму.
  5. Становлення мовної особистості молодшого школяра на уроках української мови в умовах Нової української школи.
  6. Формування лексичних компетентностей молодших школярів на уроках української мови засобами технологій розвитку критичного мислення.
  7. Використання елементів ТРВЗ-технологій на уроках української мови як засобу формування творчої активності молодших школярів.
  8. Формування дослідницьких умінь молодших школярів засобом проектної технології.
  9. Формування мотивації учіння молодших школярів засобом технології групового навчання.
  10. Формування критичного мислення молодших школярів засобами інтегрованого навчання.