Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

коллаж 3

У спільних тренінгах готуємося до змін

6 березня 2018 року на базі КЗШ №71 відбулось тренінгове заняття, яке провела вчитель початкових класів та тренер Нової української школи Квартюк Наталія Михайлівна.

Разом з учителями початкових класів до участі в тренінгу долучились студенти 5-го курсу психолого-педагогічного факультету, а також викладачі КДПУ Павлик О.А., Кравцова І.А., Онищенко І. В.

На тренінгу Квартюк Наталія Михайлівна, яка пройшла спеціальну підготовку для тренерів НУШ у Києві, представила основні напрямки реформування початкової освіти в Україні за проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти, що забезпечує реалізацію Концепції Нової української школи; поділилась своїм досвідом та здобутими знаннями щодо впровадження змін та модернізації початкової освіти, організації ефективного і безпечного освітнього середовища для учнів 1 класу в умовах НУШ.

Учасники тренінгу мали змогу на собі відчути ефективність впровадження методик особистісно- і компетентнісно-зорієнтованого навчання, виховання і розвитку молодших школярів.

viber image

У результаті тренер НУШ надихнула вчителів, студентів та викладачів працювати в напрямку змін, адже в сучасній початковій школі потрібна докорінна реформа, що зупинить негативні тенденції, перетворить українську школу на важіль соціальної рівності та згуртованості, економічного розвитку і конкуренто-спроможності України.

viber image2

viber image4