Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

1jpg

Профорієнтаційний захід для випускників Нікопольського педагогічного коледжу

Профорієнтаційна робота є одним із важливих напрямів діяльності кафедри початкової освіти. Викладачі кафедри активно долучаються до інформаційних заходів із професійної орієнтації в педагогічних коледжах Дніпропетровської області.

2jpg

31 травня 2019 р. на базі Комунального вищого навчального закладу «Нікопольський педагогічний коледж» кандидат філологічних наук, доцент кафедри початкової освіти Онищенко Ірина Володимирівна провела профорієнтаційний захід.

3jpg

Під час зустрічі з випускниками спеціальності Початкова освіта І. В. Онищенко розповіла про переваги навчання в КДПУ, спеціальності, які пропонує університет, особливості вступу до КДПУ в 2019 році, кар’єрні перспективи випускників.

4jpg

Цікаво було довідатися студентам про історію психолого-педагогічного факультету КДПУ, особливості навчання за спеціальністю Початкова освіта, можливості професійного зростання, працевлаштування, міжнародного стажування, специфіку студентського життя в університеті й на психолого-педагогічному факультеті.

5jpg

Усі учасники профорієнтаційного заходу отримали інформаційні буклети, брошури та агітаційні листівки.

6. профорю никоп. 2019

7профор. никоп. 2019