Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

Прун 2

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри

Уже стали доброю традицією виїзди наприкінці навчального року викладачів кафедри початкової освіти до Нікопольського та Жовтоводського педагогічних коледжів. Нещодавно з такої поїздки з профорієнтаційною метою повернулась доцент кафедри, кандидат філологічних наук І.В. Онищенко. 13 червня 2019 р. з випускниками спеціальності «Початкова освіта» та адміністрацією Жовтоводського педагогічного коледжу зустрівся доцент, кандидат філологічних наук В.В. Пруняк. Він розповів студентам про необхідність подальшого навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «баклавр» та «магістр», ознайомив їх із правилами та умовами вступу на денну і заочну форми навчання спеціальності 013. Початкова освіта нашого університету, наголосив на тому, що КДПУ є одним із найавторитетніших вишів не тільки у нашому регіоні, а й в Україні. Завдяки потужному і висококваліфікованому педагогічному потенціалу він забезпечує якісну всебічну практичну підготовку вчителя початкових класів до роботи в умовах реформування Нової української школи.

Прун 3

Прун 4