Кафедра початкової освіти

бор1

Профорієнтаційна зустріч зі студентами

Нікопольського педагогічного коледжу

14 листопада 2019 р. на базі КВНЗ «Нікопольський педагогічний коледж» ДОР» студент магістратури 1-го року навчання спеціальності Початкова освіта Борисьонок Максим Олегович провів профорієнтаційний захід. Під час зустрічі з випускниками коледжу магістрант розповів про спеціальності, які пропонує КДПУ, особливості вступу до університету в 2020 році. Учасники профорієнтаційного заходу дізналися про особливості навчання за спеціальністю Початкова освіта, можливості працевлаштування, кар’єрні перспективи майбутніх учителів початкової школи. Наголошувалася увага на тому, що педагогічна освіта – це фундаментальні знання в обраній науковій галузі, розвинені лідерські та комунікативні навички, уміння навчати і вчитися протягом життя. Випускники отримали інформаційні буклети та брошури.

бор2

бор3