Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

Кр. инт.1

Добро не має кінцевого терміну

Кафедра початкової освіти на чолі із завідувачем кафедри Павлик О.А. 19-й раз дарує разом зі студентами перших-четвертих курсів психолого-педагогічного факультету казку «Щастя поруч» дітям (вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації для дітей №1) до дня Святого Миколая. Цього року на малят чекала відео-театральна вистава, мультиплікаційні фільми для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, відеопривітання від студентів та викладачів кафедри. Кожен мешканець закладу одержав книжку-подарунок. виготовлену власноруч студентами перших-других курсів з дисциплін кафедри «Основи культури техніки мовлення», «Дитяча література», в яких головні герої вдало перемагають різні труднощі. Їм на допомогу завжди приходять вірні і щирі друзі.

Малюки із радістю зустріли казкові подарунки. Учні середніх класів і із захопленням переглянули 2 новорічні відеовистави. Усі діти одержали солодкі подарунки, канцелярські товари: альбоми, розмальовки, олівці, фломастери, фарби, наліпки тощо. На адресу студентів і викладачів кафедри початкової освіти надійшов лист-подяка від педагогічного колективу та вихованців закладу.

Тепер вони впевнені: «Добро не має кінцевого терміну».

Кр. инт.2

1f