Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ДЕК фото 1

Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ступеня магістр

спеціальності 013 Початкова освіта

Із 17 по 21 грудня 2021 р. на психолого-педагогічному факультеті проводилася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ступеня магістр спеціальності 013 Початкова освіта денної та заочної форм навчання. Екзаменаційна комісія під головуванням доцента кафедри початкової освіти Онищенко І. В. засідала протягом трьох днів із дотриманням усіх необхідних санітарних вимог. Керівництвом університету та психолого-педагогічного факультету було створено всі необхідні умови для забезпечення продуктивної та об’єктивної роботи екзаменаційної комісії.

Випускники магістратури складали комплексний кваліфікаційний екзамен, який передбачав два блоки: відповіді на теоретичні питання й захист кваліфікаційних завдань. Тематика кваліфікаційних завдань мала прикладний характер і стосувалася виконання типових трудових функцій, зазначених у професійному стандарті «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», та включала не лише розробку завдань, а й аналіз психолого-педагогічної та методичної літератури, нормативних документів, підручників, передового педагогічного досвіду.

У цілому, здобувачі вищої освіти ступеня магістр денної та заочної форм навчання спеціальності 013 Початкова освіта продемонстрували відповідний рівень теоретичної та практичної підготовленості до інноваційно-педагогічної діяльності в початковій школі з урахуванням вимог НУШ, здатність розв’язувати типові професійні завдання в галузі початкової освіти, уміння творчо використовувати набуті знання в умовах професійної діяльності.

Щиро вітаємо наших студентів із успішним складанням підсумкової атестації й бажаємо натхнення, творчих успіхів та подальшого кар’єрного зростання у педагогічній царині!

2.ДЕК

3.дек