Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

п.пр.Зах

Настановна конференція з дистанційної навчальної психолого-педагогічної практики

студентів 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта

13 квітня 2022 року відбулася настановна онлайн-конференція з навчальної психолого-педагогічної практики студентів 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта груп ПНП-ПНІ-ПНА-20.

На конференції були присутні керівник педагогічної практики університету Цоуфал Л. С.; завідувач кафедри початкової освіти Павлик О.А.; відповідальна за практичну підготовку з психології, доцент кафедри загальної та вікової психології Халік О. О.; методист з педагогіки, ст. викладач кафедри початкової освіти Захарова Г.Б. та методист з психології доцент кафедри загальної та вікової психології Пінська О. Л.

Навчальна психолого-педагогічна практика студентів Криворізького державного педагогічного університету є обов’язковим компонентом освітньої програми підготовки бакалаврів спеціальності 013 Початкова освіта. Цей вид практики є важливим етапом практичної підготовки студентів до професійної діяльності, на якому поглиблюються набуті теоретичні знання з педагогіки початкової освіти (дидактики) та загальної й вікової психології, закладаються основи практичних вмінь і навичок, творчого ставлення до діяльності, відбувається формування професійних якостей особистості майбутнього вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти.

Ознайомлення з практичною діяльністю вчителя початкових класів триває два тижні – з 13 квітня до 26 квітня 2022 року. Практика вперше проходить в дистанційному режимі та реалізується за двома напрямками: педагогічним і психологічним.

Організатори конференції наголосили на основних завданнях, які є обов’язковими для виконання. Контроль за виконанням повного обсягу робіт здійснюється за допомогою системи управління електронними навчальними курсами Moodle.

п.пр.Зах 2

п.пр.Зах 3