Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

Федорова1.jpg

Ректорат і профком КДПУ, деканат психолого-педагогічного факультету, кафедра початкової освіти з глибоким співчуттям сповіщають, що 2 липня 2022 р., після важкої і підступної хвороби перестало битися серце кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри початкової освіти КДПУ, люблячої дружини, ніжної матусі, лагідної і дбайливої бабусі Федорової Людмили Григорівни.

Усе її життя являє собою  приклад відданості і служіння улюбленій справі – вихованню і становленню майбутніх учителів початкової ланки освіти. Вона завжди була чуйною і небайдужою до проблем навчання та виховання студентської молоді, користувалась заслуженим авторитетом серед колег та студентів. Навчальна та трудова  діяльність Людмили Григорівни пов’язана з рідним університетом: вона пройшла шлях від студентки (1992-1997р.р.), аспірантки (2005-2008 р.р.) до посади старшого викладача. Кандидатську дисертацію захистила 20 березня 2014 року за спеціальністю 13.00.04 - теорія та методика професійної освіти  на тему «Формування педагогічного такту майбутнього вчителя початкової школи у процесі професійної підготовки». Вона була автором понад 30 наукових статей, 12 з яких опубліковано у фахових виданнях, брала участь у роботі міжнародних конференцій, підвищувала свій професійний рівень як у закладах освіти України, так і за її межами.

Колеги та студенти завжди пам'ятатимуть спокійну вдачу, зваженість у прийнятті рішень, життєрадісність, високі духовні та етичні якості Людмили Григорівни. Світла пам'ять про неї збережеться у наших серцях назавжди.

Професорсько-викладацький та студентський колектив університету висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Розділяємо Ваш біль утрати та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе. Світла і вічна пам’ять Людмилі Григорівні.

19673