Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

Творчі та завзяті майбутні вчителі початкової школи

З 22 по 27 червня 2022 року студенти 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта психолого-педагогічного факультету Криворізького державного педагогічного університету проходили навчальну практику з сільськогосподарської праці в дистанційному форматі через воєнний стан. Практика передбачала поглиблення знань з методик навчання технологічної та природничої освітньої галузі, виконання різних видів діяльності, зокрема догляд за рослинами та тваринами, роботу на присадибній ділянці. Працюючи щодня по 3 години, студенти дбали про свійських тварин, доглядали за кімнатними та городніми однорічними й багаторічними рослинами, використовували відповідний інструментарій для обробки ґрунту, аналізували рекомендовані інформаційні ресурси задля виконання творчого проєкту. Упродовж практики студенти проводили спостереження  та фіксували результати у спеціальному щоденнику, дізнавалися про секрети вирощування рослин та тварин, зокрема, чому важливо прибирати своєчасно бур’ян, навіщо і як мульчувати ґрунт, для чого потрібно тричі на день доїти корів та цідити молоко, як підвищити врожайність овочевих культур, як і навіщо вирощувати мікрозелень тощо. Відео- та фотозвіти студентів представлено в СУЕНК КДПУ.

19976