Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

дикт1.jpg

9 листопада об 11:00 в Україні відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2022 до Дня української мови та писемності. Спеціально до цієї урочистої події українська письменниця Ірина Цілик написала дуже зворушливий текст «Твій дім», який прочитала у прямому ефірі народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

У цьому році радіодиктант – це перш за все акція єднання для українців. Тож студенти спеціальності 013 Початкова освіта Криворізького державного педагогічного університету разом із викладачами кафедри початкової освіти з гордістю долучилися до написання радіодиктанту. Адже мова – це також зброя. І ми маємо плекати, шанувати та любити нашу дзвінку, співучу українську мову, духовний скарб нації.

Радіодиктант став чудовим матеріалом також для опрацювання методичних аспектів роботи над диктантами різних видів у початковій школі студентами 4 курсу під час лабораторного заняття з методики навчання української мови (викладач Павлик О. А.). Використовуємо кожну можливість, щоб навчатися та навчати. Тримаймо стрій!

зображення_viber_2022-11-10_08-42-44-609.jpgзображення_viber_2022-11-10_08-42-51-730.jpg

20683