Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ: ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ
«ПОЧАТКОВА ОСВІТА. ІНФОРМАТИКА В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ»

2 березня 2023 року на базі Криворізької гімназії №8 відбулася зустріч (ZOOM конференція) викладачів кафедри початкової освіти, студентів групи ПН-19 Криворізького державного педагогічного університету зі стейкхолдерами. Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії щодо обговорення освітньо-професійної програми «Початкова освіта. Інформатика в початковій школі» ступеня вищої освіти «бакалавр», за якою відбувається підготовка здобувачів вищої освіти.

Рисунок1

Серед запрошених були присутні: Павлик О.А., завідувачка кафедри початкової освіти, к. пед. н., доцентка, Білоконна Н.І., к. пед. н., доцентка, керівник виробничої педагогічної практики психолого-педагогічного факультету, Лисевич О.В., к. пед. н., доцентка, методист початкової освіти, груповий керівник, Шапарева Н.І., завуч Криворізької гімназії №8, Бура С.Є., учитель вищої категорії, керівник шкільної методичної комісії вчителів початкових класів, Демченко А.О., учитель-методист, учитель вищої категорії, Понамаренко В.Р., учитель-методист, учитель вищої категорії, Кобилянська О.В., учитель вищої категорії, Одуд Т.В., старший учитель, учитель вищої категорії, Кондратова С.В., учитель -методист, учитель вищої категорії, студентки-практикантки:  Амандурдієва Кристина Валентинівна, Балязіна Алла Сергіївна, Головатенко Ельміра Сергіївна, Джепа Аліна Павлівна, Мамедова Лейла Нурмамедівна, Пупченко Дар’я Юріївна.

Рисунок2Рисунок3

Під час зустрічі було розглянуто й обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки здобувачів вищої освіти та працевлаштування випускників спеціальності 013 Початкова освіта. Учасники online-зустрічі обмінялися думками щодо удосконалення освітньо-професійної програми «Початкова освіта. Інформатика в початковій школі». Стейкхолдери поділились своїм педагогічним досвідом, висловили поради щодо удосконалення компонентів освітньо-професійної програми. Зустріч пройшла цікаво, плідно та стала корисною як для здобувачів вищої освіти, викладачів, так і для стейкхолдерів.

Рисунок4Рисунок5

Рисунок6Рисунок7