Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

тренінг

Крок за кроком до Нової демократичної української школи

21-22 лютого 2019 року в місті Києві відбувся навчально-практичний тренінг, організований Всеукраїнським фондом «Крок за кроком», що у 2019 році реалізує проект «Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл початкової школи». Він є продовженням проекту «Просування громадянської освіти у початковій школі в контексті нових освітніх стандартів» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Метою тренінгу було представлення розроблених проектом навчально-методичних матеріалів для педагогів, батьків та учнів перших та других класів з формування громадянської компетентності учнів Нової української школи.

у групі інтеграція

До участі у заході було запрошено представника Криворізького державного педагогічного університету завідувача кафедри початкової освіти к.пед.н., доц. Павлик Олену Анатоліївну для реалізації представлених матеріалів в професійній діяльності викладача.

з Тетяною працюємо

Захід видався напрочуд насиченим, цікавим, динамічним та емоційним. Цікаві матеріали для початкової школи, ефективні методи і прийоми роботи, постійна зміна форм і видів діяльності, практична спрямованість забезпечили високу якість і результативність тренінгової роботи, незабутні емоції учасників.

обговорення

з Тетяною працюємо 1