Кафедра початкової освіти

Центральноукраїнський державний педагогічний університет

імені Володимира Винниченка

Херсонський державний університет

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

Університет Суспільних наук (Польща)

Комунальний вищий навчальний заклад «Нікопольський педагогічний коледж Дніпропетровської обласної ради»

Комунальний вищий навчальний заклад «Жовтоводський педагогічний коледж Дніпропетровської обласної ради»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Вельмишановні колеги!

Запрошує Вас взяти участь

у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції

«ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ І ПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ»,

яка відбудеться 21 листопада 2019 року в

Криворізькому державному педагогічному університеті

(м. Кривий Ріг)

Напрями роботи конференції:

1. Концептуальні основи модернізації сучасної освіти на засадах компетентнісного підходу.
  2. Формування ключових і предметних компетентностей в учнів початкової, основної та старшої школи.
  3. Компетентнісний підхід у підготовці сучасних фахівців.
  4. Інформаційнні підходи до навчання й викладання в загальноосвітній та вищій школі.
  1. Інтеграція змісту і форм навчання як важлива умова реалізації компетентнісного підходу в сучасній освіті.
  2. Перспективність і наступність у становленні компетентнісної особистості.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Форми участі – дистанційна, заочна.

Місце проведення конференції: Криворізький державний педагогічний університет, пр. Гагаріна, 54, м. Кривий Ріг, 50086.

Для участі у конференції необхідно до 01 жовтня 2019 року подати такі матеріали:

• довідка про автора (для кожного співавтора окремо);
  • матеріали доповіді (3-4 сторінки);
  • відсканована квитанцію про сплату організаційного внеску.

Довідку про автора, матеріали доповіді, відскановану квитанцію надсилати за адресою [email protected]

Вимоги до оформлення матеріалів:

1. Матеріали повинні бути оригінальними, не опублікованими раніше і такими, що не знаходяться на стадії розгляду для публікації на момент подання.

2. Матеріали подаються у вигляді документів Microsoft Word.

Параметри форматування:

– розмір сторінки А4;

– всі поля по 2,0 см;

– стиль – «Звичайний» (Normal);

– міжрядковий інтервал – 1,5;

– шрифт пропорційний (Times New Roman);

– розмір шрифту 14 пт;

– вирівнювання тексту – за шириною;

– відступ першого рядка – 1,25 см.

1. Потрібно розрізняти тире ( – ) і дефіс (-): відмінність полягає у розмірі і наявності пробілів до і після тире (цього дотримуватись  в списку літератури). Після слова в тексті перед розділовим знаком пробіл не робити.
  2. Матеріали містять невелике за обсягом повідомлення про наукові дослідження чи практичні результати, пов’язані з тематикою конференції.
  3. Автор статті відповідає за правильність і достовірність поданого матеріалу, точність цитування джерел та посилання на них.

Матеріали, подані на конференцію, будуть розміщені на сайті кафедри початкової освіти КДПУ https://kdpu.edu.ua/pochatkovoi-osvity/naukova-robota/naukova-robota-vykladachiv.html

Фінансові умови: організаційний внесок – 50 грн., що включає: організаційні витрати на проведення конференції, видання електронного збірника матеріалів, програми конференції та сертифіката.

За довідками звертатися за телефонами:

(0564) 470-12-37 – кафедра початкової освіти;

096-3463422 – Павлик Олена Анатоліївна (завідувач кафедри початкової освіти, к. пед. н., доцент);

098-4147926 – Онищенко Ірина Володимирівна (к. філол. н., доцент, заступник декана з наукової роботи психолого-педагогічного факультету);

097-1571158 – Пруняк Володимир Васильович (к. філол. н., доцент, відповідальний за випуск збірника);

096-3996131 – Курінна Ольга Віталіївна (лаборант кафедри).

Зразок оформлення тез доповіді

МЕТА І РЕЗУЛЬТАТ УРОКУ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

В КОНТЕКСТІ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ

О. А. Павлик

кандидат педагогічних наук, доцент

Криворізький державний педагогічний університет, м. Кривий Ріг

Текст…

Література (за алфавітом)

1. Бакум З.П. Теоретико-методичні засади навчання фонетики української мови в гімназії: монографія / З. П. Бакум. – Кривий Ріг: Видавничий дім, 2008. – 338 с.
  2. Савченко О.Я. Ключові компетентності – інноваційний результат шкільної освіти / О.Я. Савченко // Рідна школа. – 2011.– № 8 – С. 4-8.

ДОВІДКА ПРО АВТОРА

П.І.Б. автора