Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

Квест «Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла»

6 листопада 2019 року на базі гуманітарного корпусу Криворізького державного педагогічного університету для студентів спеціальності Початкова освіта було проведено захід до Дня української писемності та мови, який святкується щорічно 9 листопада студентами психолого-педагогічного факультету другого курсу ступеня вищої освіти магістр Куцурубою Вікторією, Пиріжок Надією, Сорокою Оксаною та Старостіною (Ємельянцевою) Євгенією під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри початкової освіти Павлик Олени Анатоліївни. Захід відбувався у формі квесту «Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла».

Студенти об’єдналися у 3 команди: «Файні паняночки», «Соняхи» та «Україночки і Кобзар». Кожній команді було надано маршрутні листи і вони змагалися між собою, хто швидше виконає всі завдання.

Квест містив 8 станцій, серед яких:

• · «Історична» (читання тексту, написаного старослов’янською мовою);
  • · «Математична» (запитання, відповідями на які були числа);

«Редактори» (редагування словосполучень);

image6.11.19

• «Поетична» (декламування вірша);
  • «Єднальна» (з’єднання частин прислів’я);image010
  • «Співоча» (виконання пісні за QR-кодом);
  • «Українські особистості» (пояснення значення виданих українських особистостей для історії)
  • «Мовознавці» (пошук правильно наголошеного складу у слові).
  • image012image014

Кожну команду нагороджено грамотою за спритність, креативність та кмітливість.

На заході були присутні декан психолого-педагогічного факультету Є.Л.Гергель та викладачі кафедри початкової освіти доц. Білоконна Н.І., доц. Любар І.Г., ст. викладач Захарова Г.Б, а участь у змаганні брали студенти 1-го, 3-го та 4-го курсів.

день 6.11.19

Було приємно почути враження студентів: «Круто, коли відбуваються такі заходи, це цікаво», «Було весело співати та читати молитви біля деканату», «День рідної мови дійсно вартий уваги, адже без мови зникне нація і багато що залежить від нас».

То ж вітаємо усіх з Днем української писемності та рідної мови!