Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

изображение 1видзн

Відзнака Криворізького міського голови

19 грудня 2019 року в приміщенні виконкому Криворізької міської ради відбулося урочисте свято нагородження лауреатів відзнаки Криворізького міського голови обдарованих дітей і молоді. Зі словами привітання до присутніх звернувся Криворізький міський голова Юрій Вілкул, який зазначив, що обдарована молодь Криворіжжя показує значні успіхи в багатьох напрямках, до них належать: спорт, освіта і наука, культура та мистецтво. Серед нагороджених були і представники Криворізького державного педагогічного університету. Студенток-магістрів психолого-педагогічного факультету Куцурубу Вікторію та Ємельянцеву (Старостіну) Євгенію нагородили відзнакою Криворізького міського голови у номінації «Наукові досягнення» за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з початкової освіти. Висловлюється подяка науковому керівнику, канд. пед. наук, доценту, завідувачу кафедри початкової освіти О. А. Павлик за якісну підготовку студентів.

изображение 2видзн

изображение 3 видзн