Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

bkzmpn1

Народилася 12 травня 1959 р. У 1976 році закінчила СШ №85 м. Кривого Рогу і вступила на факультет підготовки вчителів початкових класів Криворізького державного педагогічного інституту (денна форма навчання).

У 1980 році закінчила КДПІ, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання».

З 1980 року працювала вчителем початкових класів у СШ №60 м. Кривого Рогу.

У 1981 році вступила до Дніпропетровського державного університету на філологічний факультет (заочне відділення), який закінчила у 1987 році за спеціальністю «Російська мова і література» і отримала кваліфікацію філолога, викладача російської мови і літератури.

З 1983 по !987 рр. працювала вчителем початкових класів, вчителем російської мови і літератури у СШ №85 м. Кривого Рогу.

З 1988 року працює в Криворізькому державному педагогічному інституті викладачем на кафедрі філологічних дисциплін.

У 1999 році у спеціалізованій раді Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Формування інтелектуальних умінь молодших школярів у процесі навчання» - 13.00.01 - теорія та історія педагогіки.

У 2004 році присвоєно вчене звання доцента кафедри змісту і методики початкового навчання.

Основні напрямки наукових пошуків: актуальні проблеми мовної підготовки молодших школярів; проблеми фахової підготовки майбутнього вчителя початкових класів.

Загальна кількість друкованих праць - понад 160. Із них: 2 методичні рекомендації для студентів; 4 навчально-методичних та монографічних посібників.

У 2004 р. нагороджена «Почесною грамотою» МОН України; 2007 р. нагороджена знаком «За наукові досягнення».

З 1998 року по нині - голова профспілкового бюро педагогічного факультету.

З 2001 по 2007 рр. - була завідувачем кафедри змісту і методики початкового навчання. Відповідає за виховну роботу зі студентами у гуртожитку; є куратором академічної групи.