Психолого-педагогічний факультет
Початкова освіта. Психологія. Соціальна робота.

Життя дано на добрі справи - говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта - є День спонтанного прояву доброти.
І дане свято - це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє.
Майбутні соціальні педагоги КДПУ не змогли залишитися осторонь цього свята. Тому сьогодні, 17.02.2021 року, згідно плану виховної роботи психолого-педагогічного факультету, заступником декана з виховної роботи, доцентом Іванною Размолодчиковою проведено Єдину виховну годину "Добротою себе виміряй".
Невимовно тішимося тим, що до проведення заходу із цікавими доповідями долучилися колеги із Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", доценти кафедри філософії, кандидати філософських наук Ірина Костянтинівна Покулита і Мацик Катерина Вікторівна.
Зі вступним словом до учасників конференції звернулася завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної робити, к.п.н., доцент Ія Миколаївна Шимко.
Особливо приємно і те, що до виступів долучилися студенти гр. СП-19.
Щиро вітаємо усіх із цим світлим днем! Пам'ятайте: " Добро починається з тебе"!

photo 2021 02 17 17 06 28

photo 2021 02 17 17 06 42