Психолого-педагогічний факультет
Початкова освіта. Психологія. Соціальна робота.

19 лютого 2021 року студенти та викладачі психолого-педагогічного факультету, зібралися у глибокій скорботі - низько схиливши голови перед пам'яттю тих, хто боровся за мир, честь, правду і гідність і віддав своє життя за наше майбутнє.

Небесна сотня!

Патріоти України!

Захисники Вітчизни!

Це їм сьогодні ми присвячуємо вірші і поеми. пам'ятаємо, оплакуємо! Щиро співчуваємо родинам!

Дякуємо за можливість у реальному часі побачити те, що відбувається сьогодні на майдані Незалежності декану факультету Євгенію Леонідовичу Гергелю, який провів екскурсію головною площею країни наголосивши, що події, які відбувалися на майдані у лютому 2014 року тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни!

ПАМ'ЯТЬ ПРО НЕБЕСНУ СОТНЮ ЖИВЕ У НАШИХ СЕРЦЯХ!

БІЛЬ СТИСКАЄ І СЕРЦЕ І ГРУДИ

ЗА ТИХ, ХТО У ВІЧНІСТЬ ПІШЛИ.

ІМЕНА ЇХ НАРОД НЕ ЗАБУДЕ

У БЕЗСМЕРТЯ ВОНИ ВІДІЙШЛИ!

ТО Ж БУДЬМО МИ ГІДНІ  ГЕРОЇВ

І ПАМ'ЯТЬ ПРО НИХ ЗБЕРЕЖЕМ.

НАМ НЕ ТРЕБА ПРОЛИТОЇ КРОВІ,

ТА ЗА СВОБОДУ МИ ДАЛІ ПІДЕМ!

отчет1

отчет2

photo 2021 02 21 14 17 37photo 2021 02 21 14 17 47photo 2021 02 21 14 17 43отчет3