Психолого-педагогічний факультет
Початкова освіта. Психологія. Соціальна робота.

Дорогі захисники і захисниці України!

Ми вклоняємося вам — воїнам сучасності, які, продовжуючи славні традиції українського козацтва, боронять рідну землю від ворога.
Ви — спадкоємці тих, хто століттями захищав нашу свободу, і сьогодні ваша відвага, незламність та сила духу надихають кожного українця.
У День захисника і захисниць та День українського козацтва хочемо висловити безмежну вдячність за вашу відданість і жертовність. Ви  — наша гордість! Дякуємо за кожен день боротьби, за те, що ви стоїте на варті нашої незалежності. Ваші зусилля наближають день, коли Україна переможе, і будемо жити у вільній, сильній та незалежній державі.
Хай козацький дух підтримує вас у найважчі моменти, а рідна земля завжди буде вам надійною опорою! Міцного здоров'я та щасливого повернення додому!

Слава Україні! Героям слава!
       З найкращими побажаннями
                       декан психолого-педагогічного факультету
                       Євгеній Леонідович Гергель,
                       студенти, аспіранти, викладачі та співробітники університету