Психолого-педагогічний факультет
Початкова освіта. Психологія. Соціальна робота.

День українського добровольця – свято, що відзначається в Україні 14 березня. Примножуючи і підтримуючи кращі традиції рідного народу і української держави, студенти психолого-педагогічного факультету ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет» провели зустріч зі славетними синами українського війська, які із гордістю носять звання українськІ добровольці. Це осаул Інгульської паланки ГРИЩУК АНДРІЙ – козацький спецпідрозділ «Січеслав», ЗАБОЯК ОЛЕГ – обозний Інгульської паланки, заступник голови Криворізької асоціації учасників бойових дій та учасників АТО та СЕМКО ТИМОФІЙ – українська добровольча армія – 5 окремий батальйон.

Саме завдяки їм – добровольцям, їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити агресора, мобілізувати сили, озброїти армію.

На зустрічі були присутні проректор з виховної роботи Лисечко В.П., заступник декана факультету Шаповал І.М., заступник декана з виховної роботи Размолодчикова І.В., доцент Талаш І.О. Під час зустрічі студенти мали змогу отримати відповіді на запитання, які цікавлять кожного, кому не байдужа доля нашої країни.

УКРАЇНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЦІ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ДОБРОВОЛЬЦЯМ!