Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

26 березня п.р. відбулася чергова зустріч оновленого складу робочої групи і стейкхолдерів з обговорення змін до ОНП 054 Соціологія.

10.11 012

У засіданні взяли участь:члени робочої групи: гарант ОНП 054 професорка А.С.Лобанова, завідувачка кафедри соціології та масових комунікацій Грабовець І.В., професорка Л.В.Калашнікова, професор, д.соціол.н, професор кафедри галузевої соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка М.В.Туленков, доцентка кафедри соціології та масових комунікацій Черноус Л.С., аспірант 2 року навчання О.М. Бондар.

10.11 013

А також стейкхолдери: Я.В.Зоська, проф., д. соціол. н., проф. кафедри філософії та соціології Маріупольського державного університету, член Правління Соціологічної асоціації України; Г. І. Андрущенко, професор, д. с. н., професор кафедри управління бізнесом Державного університету економіки і технологій

О.В.Лаже, начальник відділу роботи з локальними групами та ініціатив мешканців Комунального Підприємства «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради, член Соціологічної асоціації України).

Учасники зустрічі обговорили зміни у спеціальну складову нормативної частини та спеціальну складову вибіркової частини ОНП 054 Соціологія, внесли свої пропозиції і побажання.

10.11 0191

Зокрема на основі аналізу підготовки докторів філософії з соціології у європейських та українських провідних університетах запропоновано ввести у ОНП 054 такі нові дисципліни: «Системний аналіз в соціології» і «Соціологія міжнародних відносин» (досвід КНУ імені Тараса Шевченка); «Перетворення життя шляхом інновацій» (досвід  Університету Данді (Данді, Великобританія); «Наукова комунікація для громадськості» (досвід Каунаського університету (Каунас, Литва); «Соціальні зміни та міждисциплінарність в глобальному контексті» (досвід Університету королівських доріг (Вікторія, Канада).

Зустріч пройшла у творчій і зацікавленій атмосфері, за що щиро дякуємо нашим стейкхолдерам.

Травень 2024