Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Відповідно до наукової проблематики кафедри педагогіки працюють чотири проблемні групи, основними цілями яких є сприяння в підвищенні рівня наукової підготовки здобувачів вищої освіти; розвиток наукового мислення й аналітичних здібностей здобувачів вищої освіти, розширення загального і професійного кругозору та ерудиції; розвиток творчого мислення, наукової самостійності, поглиблення і закріплення отриманих у процесі навчання знань.

Проблемна група № 1. Тематика роботи: Безбар`єрність у вищій освіті: виклики та перспективи створення інклюзивного освітнього середовища. Науковий керівник: Дороніна Т. О., д-р пед. наук, професор.
Проблемна група № 2. Тематика роботи: Оновлення системи і змісту шкільної освіти і виховання в контексті концепції нової української школи. Науковий керівник: Щербина С. М., канд. пед. наук, доцент.
Проблемна група № 3. Тематика роботи: Формування та розвиток універсальних навичок ХХІ століття в освітньому просторі нової української школи. Науковий керівник: Король А. М., канд. пед. наук, доцент.
Проблемна група № 4. Тематика роботи: Формування педагогічної культури майбутнього вчителя як агента змін сучасного освітнього простору. Науковий керівник: Білоус О. С., канд. пед. наук, доцент.

Травень 2024