Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
29 вересня 2023 року о 15.00 у дистанційному форматі було проведено засідання кафедри педагогіки задля публічної презентації здобувачем ступеня доктора філософії, Лисоконя І. О., наукових результатів дисертації. Голова засідання: Дороніна Т. О., докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки.

Лисоконь 23

На публічній презентації Іллі Олександровича також були присутні кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української мови, перша проректорка університету, Остроушко О. А., а також здобувачі ступеня доктора фідософії кафедри педагогіки зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Експертами дисертаційного дослідження виступили: Кучер С. Л., докторка педагогічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки; Макаренко І. Є., кандидатка педагогічних наук, доцентка, доцентка кафедри педагогіки.

Тема дисертації: «Організація управління інвестиційною діяльністю закладу вищої освіти». Науковий керівник: Бобрицька В. І. – докторка педагогічних наук, професорка.

Лисоконь1 23

Лисоконь3 23

Виступи експертів логічно підкреслили основні позитивні наукові результати дисертанта, водночас, було наголошено й на певних зауваженнях, які слід в обов’язковому порядку доопрацювати, виправити або скоригувати, а також надані доцільні рекомендації щодо усунення недоліків, або покращення роботи вцілому. Як підсумок публічної презентації, у частині, що стосувалося загального обговорення, присутні члени кафедри одноголосно підтримали дисертанта щодо подальшого етапу винесення здобутих наукових результатів на захист у спеціалізованій вченій раді.

Травень 2024