Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Герасименко 0

22 вересня 2023 року о 15.00 у дистанційному форматі було проведено засідання кафедри педагогіки задля публічної презентації здобувачем ступеня доктора філософії спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки, освітньо-наукова програма «Освітні, педагогічні науки» Герасименко О. Ю., наукових результатів дисертації.

У публічній презентації результатів дисертації Герасименко О. Ю. взяв участь ректор КДПУ, доктор філологічних наук, професор Шрамко Я. В.

Голова засідання: Дороніна Т. О., докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки.

Тема дисертації: «Забезпечення якості неперервної освіти європейських країн в умовах соціальних трансформацій (друга половина ХХ - початок ХХІ ст.)». Науковий керівник - Гаманюк В. А. докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, проректорка з наукової роботи.

Герасименко1

Герасименко 2Герасименко 3
Експертами дисертаційного дослідження виступили: Дороніна Т. О., докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки; Кучер С. Л., докторка педагогічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки. Виступи експертів логічно підкреслили основні позитивні наукові результати дисертантки, водночас, було наголошено й на певних зауваженнях, а також надані доцільні рекомендації щодо усунення недоліків, або покращення роботи в цілому. Як підсумок публічної презентації, у частині, що стосувалося загального обговорення, присутні члени кафедри одноголосно підтримали дисертантку щодо подальшого етапу винесення здобутих наукових результатів на захист у спеціалізованій вченій раді.
На публічній презентації Герасименко О. Ю. були присутні здобувачі ступеня доктора філософії кафедри педагогіки зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.
Травень 2024