Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Ховрякова

Ховрякова 3

15 листопада 2023 року у дистанційному форматі було проведено засідання кафедри педагогіки, на якому відбулась публічна презентація наукових результатів дисертації здобувачки ступені доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Т. І. Ховрякової.

Голова засідання: С. Л. Кучер, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри педагогіки.

Ховрякова 1

Тема дисертації: «Розвиток ідеї підготовки учнівства до сімейного життя на шпальтах журналу «Сім’я і школа» (70-80-ті рр. ХХ ст.): гендерний підхід».

Науковий керівник: Т. О. Дороніна, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки.

Здобувачка ступені доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Т. І. Ховрякова презентувала результати наукового дослідження, розкрила актуальність і важливість підготовки української учнівської молоді до сімейного життя в контексті гендерного підходу, дала ґрунтовні, повні відповіді на поставлені запитання.

Експерти дисертаційного дослідження Т. М. Мішеніна, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри української мови; Потапенко О. Б., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки надали схвальні відгуки, відзначили високий рівень проведеного Т. І. Ховряковою дослідження, його актуальність, новизну, практичну значущість і рекомендували для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду.

Головний Ховрякова

Під час загального обговорення присутні викладачі кафедри педагогіки одноголосним голосуванням рекомендували дисертацію Т. І. Ховрякової для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду.

Щиро вітаємо здобувачку ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Т. І. Ховрякову, наукового керівника Т. О. Дороніну та бажаємо подальших творчих успіхів!

Травень 2024