Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

Ступінь вищої освіти "бакалавр"

1. Програма комплексного екзамену з англійської мови та методики її навчання в початковій школі для здобувачів вищої освіти за ступенем «бакалавр» спеціальності 013 Початкова освіта, додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова та література (англійська)) (ПНА 4 курс) (завантажити)

2. Програма комплексного екзамену з англійської мови та методики її навчання для здобувачів вищої освіти за ступенем «бакалавр» спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова та література (англійська)) (УАФ 4 курс) (завантажити)

3. Комплексний екзамен з англійської мови та історії зарубіжної літератури з методиками навчання для спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література англійська) (АНФ 4 курс) (завантажити)

4. Екзамен з англійської мови та методики її навчання для спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література російська) (РАФ 4 курс) (завантажити)

Ступінь вищої освіти "магістр"

1. Програма комплексного кваліфікаційного екзамену з англійської мови та методики її навчання в початковій школі для здобувачів вищої освіти за ступенем «магістр» спеціальності 013 Початкова освіта, додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова та література (англійська)). (завантажити)

2. Програма атестації здобувачів вищої освіти «Англійська мова та методика її навчання» ступеня вищої освіти «магістр» спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова та література англійська). (завантажити)

3. Екзамен з англійської мови та методики її навчання для спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література російська) (РАФ магістри) (завантажити)

11858

1. Методичні рекомендації щодо організації та проведення педагогічної практики з англійської мови студентів 4 курсу факультету української філології спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література англійська) (за посиланням).

2. Методичні рекомендації до оформлення звітної документації з педагогічної практики (для студентів 4 курсу факультету іноземних мов зі спеціальності: 014 Середня освіта (Мова та література (англійська та німецька)) (за посиланням).

3. Методичні рекомендації щодо організації та проведення педагогічної практики з англійської мови студентів 4 курсу факультету іноземних мов спеціальність: 014 Середня освіта (Мова та література (англійська та німецька)) (за посиланням).

4. Методичні рекомендації з організації та проведення педагогічної педагогічної практики з англійської мови для студентів – бакалаврів психолого-педагогічного факультету спеціальність: 013 Початкова освіта, додаткова спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література англійська) (за посиланням).

10003

1. Робоча програма з виробничої практики з англійської мови для студентів ступеню вищої освіти "магістр" спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальность 014 Середня освіта (Мова і література англійська) (завантажити)

2. Робоча програма з виробничої практики з англійської мови для студентів ступеню вищої освіти "магістр" спеціальності 013 Початкова освіта, додаткова спеціальность 014 Середня освіта (Мова і література англійська) (завантажити)

3. Робоча програма з виробничої практики з англійської мови для студентів ступеню вищої освіти "магістр" спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література англійська), додаткова спеціальность 014 Середня освіта (Мова і література німецька) (завантажити)

4. Методичні рекомендації до оформлення електронної звітної документації з виробничо-педагогічної практики з іноземної мови для студентів ступеню вищої освіти "магістр" спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література англійська), додаткова спеціальность 014 Середня освіта (Мова і література німецька) (завантажити)

5. Робоча програма з виробничої практики з англійської мови для студентів ступеню вищої освіти "бакалавр" спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література англійська), додаткова спеціальность 014 Середня освіта (Мова і література німецька) (завантажити)

 

4641

1. Програма комплексного екзамену з англійської мови та методики її навчання в початковій школі для здобувачів вищої освіти за ступенем «магістр» спеціальності 013 Початкова освіта, додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова та література (англійська))

7377

1. Програма атестації здобувачів вищої освіти «Англійська мова та методики її навчання» ступеня вищої освіти «магістр» спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова та література англійська)

7376

Програма з організації та проведення педагогічної практики з англійської мови студентів 4 курсу факультету іноземних мов

спеціальність: 014 Середня освіта (Мова та література (англійська та німецька))

Переглянути методичні рекомендації можна за посиланням.

6804

Методичний посібник "Теми з англійської мови для студентів спеціальності "Туризм"

Методичний посібник "Англійська мова для істориків: навчальний посібник для самостійної роботи студентів"

Методичний посібник "Англійська мова для дизайнерів: навчальний посібник для самостійної роботи студентів"Англійська мова для дизайнерів: навчальний посібник для самостійної роботи студентів"

Методичний посібник "Англійська мова для студентів-психологів"

6352

Методичні рекомендації щодо написання кваліфікаційних завдань підготовки магістрів 2 року навчання спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)), додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література (німецька)), факультет іноземних мов.

Методичні рекомендації за посиланням.

 

6047

1. Навчально методичний комплекс з дисципліни "Методика навчання англійської мови" для студентів-бакалаврів

4731

1. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Практичний курс англійської мови" для студентів-бакалаврів 1 курсу

2. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Практичний курс англійської мови" для студентів-бакалаврів 2 курсу

3. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Практичний курс англійської мови" для студентів-бакалаврів 3 курсу

4. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Практичний курс англійської мови" для студентів-бакалаврів 4 курсу

5. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Практичний курс англійської мови" для студентів-магістрів

6. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Методика викладання англійської мови" для студентів-бакалаврів

7. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Методика викладання англійської мови у вищій школі" для студентів-магістрів

8. Навчально-методичний комплекс з дисципліни "Міжкультурна комунікація"для студентів-магістрів

 

 

4730
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31