Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

каф._АМ_з_МВ_Краков_літня_школа_2023.jpg

У липні викладачі кафедри - к.філол.н., доцент Ірина Салата та к.філос.н., старший викладач Юлія Панасюк - взяли участь у роботі літнього інституту TESOL-Ukraine “Teaching in a time of crisis: innovative tools, strategies, and approaches to improving English learning for Ukrainians”. 

Головною метою літнього інституту бцло ознайомлення викладачів англійської мови з новітніми технологіями для проведення занять онлайн та у змішаному форматі. Спікерами виступили викладачі з ЗВО США та України. 

Одним із пріоритетних завдань для викладачів є створення електронного курсу на базі Canvas LMS. Використання платформ такого формату робить заняття для здобувачів освіти більш інформативними. цікавими та відповідає викликам сьогодення.

 

24071

каф._АМ_з_МВ_Гладка_стажування_США.jpg

Доцент кафедри англійської мови з методикою викладання Олена Гладка пройшла стажування в США (м. Нью-Йорк) у рамках проєкту "Professional Development and Exchange for Educators of Preservice English Language teachers" за підтримки посольства США в Україні.

15 викладачів із різних університетів України пройшли інтенсивний курс з фахівцями TESOL професоркою Хантерського колледжу Міського університету Нью-Йорка Лорою Бехер та директоркою Центру професійного навчання міжнародної дитячої освіти Джулією Каспер. Учасники проєкту відвідали заняття з підготовки майбутніх учителів англійської мови як іноземної у Колумбійському та Нью-Йоркському університетах, а також у коледжі Borough of Manhattan. Також, викладачі взяли участь у численних лекціях, воркшопах, майстер-класах та дискусіях, присвячених інноваціям у викладанні англійської мови як іноземної. За результатами участі у проєкті Олена Гладка отримала сертифікат учасника "Тритижневого курсу інтенсивного професійного розвитку в Нью-Йорку", США, на 100 годин.

Результатом проєкту вбачається впровадження кращих практик вищих навчальних закладів Америки у навчальний процес України, оновлення та удосконалення силабусів навчальних програм.

 

24070

каф._АМ_з_МВ_Естонія_Поляренко.jpg

У травні викладач Поляренко Валерія відвідала Естонію з навчальним візитом.

Головною ідеєю навчального візиту стало знайомство з освітньою системою цієї країни. Відвідування освітнх закладів демонструє всі етапи вихованн та освіти молодого покоління. Однією з характерних рис є  прищеплення естономовної культури.

Навчальний візит включав відвідування трьох міст та їх освітніх закладів рінзних рівнів: Нарва (дитячий садок та коледж), Тарту (Університет Тарту, гімназії, лекції з представниками Університету Тарту та Гейдельберзького педагогічного університету), Таллін (відвідування органнізацій, головною місією яких є поширення та підтримка естонської культури та мови, підтримка та просування стартапів, проведення просвітницької роботи з розвитку мовлення для дітей з особливими потребами, використовуючи новітні ІТ).

Програма проходила за підтримки Erasmus+, MultiEd, Університету Тарту, Нарвського коледжу та TESOL-Ukraine.
Наприкінці курсу всі учасники отримали сертифікати.

 

24066

каф. АМ з МВ конф.Молдова 2023

Вже другий рік поспіль кафедра англійської мови з методикою викладання є співорганізатором у проведенні весняного симпозіуму, який проводиться у Бельцкому університеті імені Алеку Руссо (Молдова).

Викладачі кафедри взяли участь у роботі симпозіуму, долучились до обговорення проблем методики викладання іноземних мов, актуальних проблем філології, обговорили цікаві питання.

Результатом роботи стало отримання сертифікатів учасників симпозіуму.

22463

каф. АМ з МВ проєкт Еразмус Гладка

Викладачі кафедри англійської мови з методикою викладання завжди підвищують кваліфікацію та долучаються до цікавих міжнародних проєктів, що є невід'ємним елементов європейської інтеграції.

К.пед.н., доцент Гладка Олена Валентинівна взяла участь у міжнародній навчальній програмі Erasmus+KA2 Capacity Building” 2019/2022 за підтримки Асоціації TESOL-Ukraine.

22462

каі.АМ з МВ 9 симпозіум Молдова

Кафедра англійської мови з методикою викладання КДПУ, яка є одним із співорганізаторів проведення, запрошує науковців до участ у IX International Scientific Spring Symposium "Quality Teaching for Future" від Бєльцького державного університету імені Алеку Руссо (Молдова) (Alecu Russo Balti State University, Faculty of Philology, English and German Philology Department) .

Симпозіум відбудеться 24-25 березня 2023р. Науковцям пропонується взяти участь в обговоренні та роботі таких секцій: 

  • Approaches and methods in language education
  • Language studies in the 21st century
  • Media and digital literacy in language education
  • Literature and culture
  • Transdisciplinarity in language education
  • Intercultural education.

Подробиці на сайті, а також можна ознайомитися з інформаційним листом за покликанням.

21189

каф. АМ з МВ наук.робота 2021 22

Викладачі кафедри англійської мови з методикою викладання завжди підвищують свою професійну кваліфікацію. Цей навчальний рік не став виключенням.

19738

Erasmus project 2021 каф. англ.мови з МВ

Міжнародна співпраця завжди є важливим елементом наукової роботи наших кафедралів. 

Викладачі Гладка О.В. та Поляренко В.С. упродовж травня-грудня 2021р. брали участь у проєкті за підтримки Erasmus+. Темою стало "Basics of e-course design", зокрема, втілення та пояснення "CLIL methodology" вчителям українських шкіл та університетів.

17978

підсумки2020 4каф.АМзМВ

Щороку викладачі кафедри присвячують частину свого часу професійному вдосконаленню, здобуттю нових знань та вмінь. 2020 рік також не став виключенням.

Так, у 2020 році викладачі були задіяні у роботі різноманітних програм, взяли участь у тренінгах, вебінарах та семінарах:

15250

сипозіум26 27.03 1каф.АМзМВ

26 та 27 березня було проведено сьомий весінній симпозіум на базі одного з університеті Республіки Молдови.

Салата І.А., Цегельська М.В. та Поляренко В.С. взяли участь у роботі дводенного симпозіуму.

15228
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31