Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

каф._АМ_з_МВ_запрошення_23.10.23.jpg

Запрошуємо усіх зацікавлених відвідати захід - відкриту гостьову лекцію - 23 жовтня 2023 року.

Лекцію проведе доктор Стів Манн (Dr. Steve Mann, Professor of Applied Linguistics and TESOL, the Centre for Applied Linguistics at the University of Warwick, GB).

Приєднатися до лекції "Video as a Reflective Tool for Teacher Developmental" можна за покликанням https://bit.ly/3Q4rvYt (ідентифікатор конференції: 715 0316 2048; пароль: 2023).

У сіоїй презентації професор Стів Манн розповість про потенціал використання відео як рефлективного інструменту. Також учасники будуть ознайомлені з важливістю та необхідністю усної рефлексії у навчанні та його імплементації у змішаному та цифровому навчальних форматах. Також у презентації буде надана інформація щодо різноманітних інструментів для діалогічної рефлексії, заохочуючи освітян використовувати різноманітні методи для практики рефлексії у межах програм з розвитку викладачів.

каф. АМ з МВ захист к.р.з МН 2023

Традиційно у другому семестрі студенти спеціальності АНФ готують курсові роботи з методики навчання англійської мови.

Упродовж роботи над дослідженням проблем та розробкою уроків студенти прислухалися до порад наукових керівників, які є висококваліфікованими фахівцями та які скоординовували роботу студентів. Суденти також використовували власний досвід розробки фрагментів уроку чи експериментальних досліджень при проходженні виробничої практики у школі.

Усі студенти розробили цікаві презентації, що уможливило краще сприйняття матеріалу. За результатами захисту курсових робіт із використанням дистанційних технологій усі студенти отримали позитивні оцінки.

каф.АМ з МВ захсит к.р.з філол.січень2023

Наприкінці січня було проедено захист курсових робіт з філології студетами 4 курсу груп АНФ та ЗАМ.

Під керівництво досвідчених викладачів кафедри студенти провели дослідження, результати яких представили на захисті онлайн. Комісія з викладачів кафедри об'єктивно оцінила виступи студентів, які отримали відповідно позитивні оцінки.

Бажаємо успіхів!

каф.АМзМВ НР 2023

каф.АМ з МВ з днем працівника освіти

20222

З Днем Незалежності каф. АМ з МВ 2022

19899

захист к.робіт з мет.навч.ІМ 2022 ка. АМ з МВ

Традиційно у травні кафедра англійської мови з методикою викладання провела захист курсових робіт з методики навчання іноземної мови.

Комісія у складі вискококваліфікованих викладачів кафедри оцінили роботи студентів. До складу комісії, яку очолила завідувачка кафедри к.філол.н., доц. Салата І.А., увійшли керівники підготовки курсових робіт: к.пед.н., ст. викладач Євтушенко Н.І., к.пед.н., доц. Гладка О.В., к.пед.н., доц. Семенова О.А., док. філософії Гостра К.В., к.пед.н., доц. Мацепура Л.Л., к.пед.н., доц. Гапоненко Л.П., к.пед.н., доц. Соловйова Н.Д.,  к.пед.н., ст. викладач Копилова О.М. та викладач Сорочан Л.Ф.

Під керівництвом наших викладачів студенти групи АНФ-18 провели дослідження, результати яких представили у своїх роботах та презентаціях. Темами робіт стали актуальні проблеми навчання іноземної мови на середньому та старшому етапах навчання у школі. Усі студенти отримали позитивні оцінки.

Вітаємо із захистом!

19737

каф.АМзМВ день філолога 2022

19381

каф. англ.мови з МВ зимові свята 2022

каф. англ.мови з МВ захист к.р.з мови 2021

22 грудня відбувся захист курсових робіт з англійської філології, які були підготовлені студентами групи  АНФ-18. Усього було представлено 5 курсових проєктів, які були об'єктивно оцінені комісією у складі викладачів нашої кафедри.