В сонячний, осінній день гостинно зустрічали здобувачів освіти ліцею "Джерело" та вихованці Криворізької гімназії №16. Учні які зацікавлені природничими науками ознайомились з сучасним обладнанням навчальної лабораторії кафедри ботаніки та екології, а також навчились готувати тимчасові мікропрепарати, порівнювати їх з готовими фіксованими. В тісній співпраці із закладами освіти залучаємо учнів до вивчення біології та екології.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |