Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

Г Р А Ф І К

консультацій студентів денної форми навчання

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на ІІ півріччя 2021-2022 н. р. 

Консультант

Дисципліна

День, час, аудиторія проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Екологія людини та її здоров’я, Основи наукових досліджень в біології, Екологія людини, Моніторинг довкілля, Біоіндикація, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Фітодизайн, Ландшафтна архітектура, Міжнародне та національне право, Зелене будівництво та озеленення пришкільних ділянок, Моніторинг довкілля, Моделювання і прогнозування стану довкілля, курсові роботи, кваліфікаційні роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 242

Артюшенко Тетяна Андріївна

Ґрунтознавство, Техноекологія, МВПНС

Вівторок

14.00-15.20

ауд.234

Євтушенко Едуард Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, Ландшафтна екологія, Меліорація та фіторекультивація земель, кваліфікаційні роботи, курсові роботи

Середа

14.00-15.20

ауд. 242

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, Загальна екологія та неоекологія, Загальна екологія, Екологічна безпека, курсові роботи, кваліфікаційні роботи

Вівторок

14.00-15.20

ауд.242

Перерва Вікторія Вікторівна

Біологія, Фізіологія та захист рослин, Фізіологія рослин, Ботаніка з основами геоботаніки, Основи сільського господарства, Моделювання і прогнозування стану довкілля,  курсові роботи, кваліфікаційні роботи

Четвер

14.00-15.20

ауд.242

Поздній Євген  Валентинович

Лікарські рослини, Мікробіологія та вірусологія, Біологія, Генетика з основами селекції, Ландшафтна архітектура, МВПНС, курсові роботи, кваліфікаційна робота

Вівторок

14.00-15.20

ауд.238

18399

Г Р А Ф І К

консультацій студентів заочної форми навчання

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на ІІ півріччя 2021-2022 н. р.

 

Консультант

Дисципліна

Дата, час, аудиторія проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Біосферологія, Біорізноманіття та стратегія сталого розвитку, Екологія людини та її здоров’я, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Зелене будівництво та озеленення пришкільних ділянок, виробнича практика в ЗОШ

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 242

Євтушенко Едуард Олексійович

Комп’ютерне моделювання в біології, курсові роботи

Середа

14.00-15.20

ауд. 242

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, курсові роботи

Вівторок

14.00-15.20

ауд.242

Перерва Вікторія Вікторівна

Фізіологія рослин, Основи сільського господарства

Четвер

14.00-15.20

ауд.242

Поздній Євген  Валентинович

Генетика з основами селекції,

Мікробіологія та вірусологія, курсові роботи

Вівторок

14.00-15.20

ауд.238

18398

Г Р А Ф І К

консультацій студентів заочного відділення

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на І півріччя 2021-2022 н. р. 

Консультант

Дисципліна

Дата, час, аудиторія проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Основи наукових досліджень в біології, Основи екології та охорони природи, Екологія людини та її здоров’я, Біосферологія, Рослинність Криворіжжя, Проблеми фундаментальної екології, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Ботаніка з основами геоботаніки (Розділ «Анатомія та морфологія рослин»), виробнича практика в ЗОШ

Четвер

12.30-14.00

ауд. 242

Євтушенко Едуард Олексійович

(сумісник 0,5 ст.)

Комп’ютерне моделювання в біології, курсові роботи

Вівторок (чисельник)

14.00-15.20

ауд.234

Кобрюшко Олександр Олексійович

Рослинність Криворіжжя, Ботаніка з основами геоботаніки (Розділ «Систематика рослин»), кваліфікаційне завдання, Екологічні ризик та безпека, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 242

Комарова Ірина Олександрівна

Ґрунтознавство, Генетика з основами селекції

Середа

14.00-15.20

ауд. 238

Перерва Вікторія Вікторівна

Фізіологія рослин, Ботаніка з основами геоботаніки (Розділи «Анатомія та морфологія рослин», «Систематика рослин»),  Основи сільського господарства, кваліфікаційне завдання, курсові роботи

Вівторок

14.00-15.20

ауд.238

Поздній Євген  Валентинович

Мікробіологія та вірусологія, Екологія рослин, Лікарські рослини (фітоіндикація), Генетика з основами селекції, курсові роботи

Четвер

14.00-15.20

ауд.238

17279

Г Р А Ф І К

консультацій студентів денного відділення

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на І півріччя 2021-2022 н. р. 

Консультант

Дисципліна

День, час, аудиторія проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Основи наукових досліджень в біології, Основи екології та охорони природи, Біосферологія, Основи наукових досліджень, Організація управління в екодіяльності, Екологічне інспектування, кваліфікаційні завдання, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Ботаніка з основами геоботаніки (Розділ «Анатомія та морфологія рослин»), Фітодизайн, Вступ до фаху, Міжнародне та національне екологічне право, магістерська робота, кваліфікаційне завдання, курсові роботи, виробнича практика в ЗОШ

Четвер

12.30-14.00

ауд. 242

Євтушенко Едуард Олексійович

(сумісник 0,5 ст.)

Ботаніка з основами геоботаніки (Розділи «Систематика рослин», «Основи геоботаніки»), Комп’ютерне моделювання в біології,  Ландшафтна екологія, Моніторинг довкілля, Меліорація та фіторекультивація земель, Рослинність Криворіжжя, магістерська робота, курсові роботи

Вівторок (чисельник)

14.00-15.20

ауд.234

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки (Розділ «Систематика рослин»), Екологічні ризик та безпека, Рослинність Криворіжжя, Загальна екологія, Загальна екологія та неоекологія, Екологічна безпека, Основи екології (ХІ), кваліфікаційні завдання, курсові роботи, виробнича практика в ЗОШ

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 242

Комарова Ірина Олександрівна

Моніторинг довкілля, Моделювання і прогнозування стану довкілля, Генетика з основами селекції, Біоіндикація, Урбоекологія, кваліфікаційне завдання, курсові роботи

Середа

14.00-15.20

ауд. 238

Перерва Вікторія Вікторівна

Ботаніка з основами геоботаніки (Розділ «Анатомія та морфологія рослин»), Загальна екологія та неоекологія, Фізіологія рослин, Фізіологія та захист рослин, Біологія, кваліфікаційне завдання, курсові роботи

Вівторок

14.00-15.20

ауд.238

Поздній Євген  Валентинович

Генетика з основами селекції, Екологія рослин, Економіка природокористування, Основи екології (ХІ), Основи екології (ПТ), курсові роботи

Четвер

14.00-15.20

ауд.238

 



17278
12657
12656
10135
8599
7994
7651
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша