Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

Г Р А Ф І К

консультацій студентів денного відділення

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на ІІ півріччя 2019-2020 н. р.

 

Консультант

Дисципліна

День та час проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Основи наукових досліджень в біології, Біорізноманіття і стратегія сталого розвитку, Проблеми фундаментальної екології, кваліфікаційні завдання, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Фітодизайн, магістерські роботи, курсові роботи кваліфікаційні завдання, виробнича практика в школі

Четвер

чис.12.10-13.30

знам. 13.30-15.10

ауд. 242

Савосько Василь Миколайович

Ґрунтознавство, Основи садово-паркового господарства, Фізіологія рослин, Основи екології, курсові роботи, кваліфікаційні завдання

Вівторок

13.30-15.10

ауд. 234

Євтушенко Едуард Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, Біорізноманіття і стратегія сталого розвитку, Ландшафтна екологія, магістерські роботи

Вівторок

13.50-15.10

ауд. 242

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, Загальна екологія та неоекологія, Біологія,  магістерські роботи, кваліфікаційні завдання, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 242

Перерва Вікторія Вікторівна

Ботаніка з основами геоботаніки, Фізіологія рослин, Біологія, Основи сільського господарства, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 238

Середа

12.10-13.30

ауд. 242

Поздній Євген  Валентинович

Мікробіологія і вірусологія, Ґрунтознавство, Лікарські рослини, курсові роботи

Вівторок

13.50-15.10

ауд. 238

Комарова Ірина Олександрівна

Екологія людини та її здоров’я, Основи наукових досліджень в біології, Загальна екологія та неоекологія

Четвер

13.30-15.00

ауд. 238

 

 

Г Р А Ф І К

консультацій студентів заочного відділення

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на ІІ півріччя 2019-2020 н. р.

 

Консультант

Дисципліна

Дата та час проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Біорізноманіття і стратегія сталого розвитку, Біосферологія, Рослинність Криворіжжя, Проблеми фундаментальної екології, кваліфікаційні завдання

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Виробнича практика в ЗОШ

Четвер

чис.12.10-13.30

знам. 13.30-15.10

ауд. 242

Савосько Василь Миколайович

Комп’ютерне моделювання в біології, Фізіологія рослин, курсові роботи

Вівторок

13.30-15.10

ауд. 234

Євтушенко Едуард Олексійович

Курсові роботи

Вівторок

13.50-15.10

ауд. 242

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 242

Перерва Вікторія Вікторівна

Основи сільського господарства, кваліфікаційні завдання

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 238

Середа

12.10-13.30

ауд. 242

Поздній Євген  Валентинович

Мікробіологія і вірусологія, Генетика з основами селекції, Екологія рослин, курсові роботи

Вівторок

13.50-15.10

ауд. 238

10135

Г Р А Ф І К

консультацій студентів денного відділення

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на І півріччя 2019-2020 н. р.

 

 

Консультант

Дисципліна

День та час проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Основи наукових досліджень, Основи екології та охорони природи, Біосферологія магістерські роботи, кваліфікаційні завдання

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Ботаніка з основами геоботаніки, Вступ до фаху, Фітодизайн, курсові роботи з МНБ, магістерські роботи, кваліфікаційні завдання, виробнича практика в школі

Понеділок

12.10-13.40

ауд. 242

Середа

13.40-15.20

ауд. 242

Савосько Василь Миколайович

Фізіологія рослин, КМБ, Основи садово-паркового господарства, зелене будівництво та озеленення пришкільних ділянок, магістерські роботи, кваліфікаційні завдання

Четвер

15.20-16.40

ауд. 231

Євтушенко Едуард Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, Ландшафтна екологія, Екологічні ризик та безпека, Рослинність Криворіжжя, магістерські роботи, кваліфікаційні завдання

Понеділок

13.40-15.20

ауд. 242

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, Екологічні ризик та безпека, Загальна екологія та неоекологія, магістерські роботи, кваліфікаційні завдання

Четвер

15.20-16.40

ауд. 242

Перерва Вікторія Вікторівна

Ботаніка з основами геоботаніки, Біосферологія, Загальна екологія та неоекологія, Фізіологія рослин, Біологія, кваліфікаційне завдання

Середа

13.40-15.20

ауд. 238

Поздній Євген  Валентинович

Генетика з основами селекції, Мікробіологія, санітарія і гігієна

Понеділок

14.00-15.20

ауд.238

 

 

Г Р А Ф І К

консультацій студентів заочного відділення

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на І півріччя 2019-2020 н. р.

 

Консультант

Дисципліна

Дата та час проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Основи наукових досліджень в біології, Основи екології та охорони природи, Біосферологія, Рослинність Криворіжжя, Проблеми фундаментальної екології, кваліфікаційні завдання

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Ботаніка з основами геоботаніки, магістерські роботи, кваліфікаційні завдання,

Понеділок

12.10-13.40

ауд. 242

Середа

13.40-15.20

ауд. 242

Савосько Василь Миколайович

Фізіологія рослин, Ґрунтознавство, КМБ, Зелене будівництво та озеленення пришкільних ділянок

Четвер

15.20-16.40

ауд. 231

Євтушенко Едуард Олексійович

Біорізноманіття і стратегія сталого розвитку

Понеділок

13.40-15.20

ауд. 242

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, магістерські роботи, кваліфікаційні завдання

Четвер

15.20-16.40

ауд. 242

Перерва Вікторія Вікторівна

Основи сільського господарства,

Середа

13.40-15.20

ауд. 238

Поздній Євген  Валентинович

Генетика з основами селекції, Мікробіологія і вірусологія, Лікарські рослини, Мікробіологія, санітарія і гігієна

Понеділок

14.00-15.20

ауд.238

8599
7994
7651

Переглянути

7307
7306
6966
6465
6373
6372
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша