Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

За багаторічною традицією викладачі кафедри ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету активно співпрацюють з МАН України. Робота здійснюється різноспрямоване і включає консультування юних науковців, теоретичну та методичну підтримку вчителів-керівників науково-дослідницьких робіт, рецензування, участь у роботі журі І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН України.

У 2024 році до участі на різних етапах конкурсу долучилась к. б. н., доц., доцент кафедри ботаніки та екології Яна Маленко. Викладач проводила консультування керівників науково-дослідницьких робіт (3), рецензування, поданих на конкурс досліджень здобувачів загальної середньої базової та профільної освіти, очолила роботу журі секцій «Екологія» та «Охорона довкілля» конкурсу-захисту.

11 січня 2024 р. юні науковці Криворіжжя на етапах захисту постерів і наукової конференції, організованих фахівцями Криворізького природничо-наукового ліцею з використанням платформи Google Meet, представили цікаві дослідження різноманітної тематики. Доповіді були присвячені актуальним питанням регіональної флори, алелопатії, оцінки стану повітряного середовища міста та якості водопровідної води Кривого Рогу, охорони птахів та особливостям вирощування рослинних культур в умовах промислового регіону. Учасники заходу демонстрували навички презентації, еристики, оригінальність суджень, академічну доброчесність, екологічну свідомість.

Маленко Живана 2023

Маленко живана

Мал Жив

photo 2024 01 18 10 49 14

КОЛЕКТИВ кафедри ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету щиро ВІТАЄ всіх учасників і переможців І (міського) етапу конкурсу-захисту, ДЯКУЄ організаторам заходу, колегам освітянам за плідну співпрацю, БАЖАЄ всім творчого натхнення, успіхів, реалізації задумів і нових досягнень!

Липень 2024